Nowe Forum - opinie, sugestie, spostrzeżenia

+
Status
Not open for further replies.
Podział na języki będzie w przyszłości.


;)
 
Na razie jest trochę bałagan bo mieszają się posty z polskiego i anglojęzycznego forum ale to pewnie kwestia czasu. Imo lepiej by to trochę wyglądało jakby ta aktywność była "ukryta" pod jakąś osobną opcją np.: "Nowe posty" czy "Aktywność". Po kliknięciu przerzucało by nas do strony gdzie byłby wyświetlane wszystkie nowe posty. ;)
 
Testowaliśmy różne rozwiązania przez ostatni tydzień i doszliśmy do wniosku, że obecne jest najlepsze :)
W razie czego można wyłączyć plugin w opcjach, a w przyszłości pewnie będzie możliwe jego całkowite zwinięcie.
 
Chciałem zakomunikować - bo zdaje się, że jeszcze nikt tego nie zrobił - że spoilery w wersji mobilnej działają wreszcie bez zarzutu. Ktokolwiek jest za to odpowiedzialny zapewne ma taką świadomość, ale miło móc w końcu z forum normalnie korzystać przy użyciu telefonu, więc dzięki.
 
Fajnie, gdyby była zakładka (lub jakiś filtr), monitorująca wszystkie posty REDów, zarówno tych z intera, jak i tych z polskiego forum. :)
 
Istnieje możliwości wprowadzenia klasycznych powiadomień, które od razu przenoszą w odpowiednie miejsce, a nie najpierw do huba i z huba z powrotem na forum?

W ten sposób:


Jest to milion razy wygodniejsze od aktualnego rozwiązania.
 
Witam. Mam pytanie.

---------- Zaktualizowano 18:53 ----------

Czy jest szansa, by ulepszyć wyszukiwarkę? Wpisuję choćby użytkownika i wyszukuje mi tematy, w których się udzielał, a nie sam profil albo konkretny post.
 
@Eri94 Czy mógłbyś dodać do AH ikonkę, której przyciśnięcie kierowałoby nas do ostatniego nieprzeczytanego posta w danym temacie, którego dotyczy wiersz w AH? Teraz można tylko przejść do konkretnego posta, a to by się przydało, gdy interesuje nas szybki dostęp do całej dyskusji, która nas ominęła :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom