Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+

Attachments

  • Tw2_journal_troll.png
    Tw2_journal_troll.png
    101.6 KB · Views: 51
Czy mógłbym szanownych rodaków zapytać kiedy odbędzie się zapowiadane powyżej wydarzenie, na którym ma zostać przedstawiona "krótka, śmieszna i nowa, świeża rzecz" dotycząca Wiedźmina?
 

Guest 3669645

Guest
Jeśli RED mówi że prezentacja będzie krótka, to stawiam tak na pół minuty.

Something funny? Szkoda, marzył mi się w końcu jakiś poważny, treściwy materiał. Te "fresh" raczej nie oznacza tego, że nam pokażą działanie cyklu dobowego / minigier / ekosystemu...

Marzec nadchodzi, a cierpliwość się kończy :eek:

Czy mógłbym szanownych rodaków zapytać kiedy odbędzie się zapowiadane powyżej wydarzenie, na którym ma zostać przedstawiona "krótka, śmieszna i nowa, świeża rzecz" dotycząca Wiedźmina?
7 albo 8 marca, tak mi się wydaje.
 
Last edited by a moderator:
Czy mógłbym szanownych rodaków zapytać kiedy odbędzie się zapowiadane powyżej wydarzenie, na którym ma zostać przedstawiona "krótka, śmieszna i nowa, świeża rzecz" dotycząca Wiedźmina?
GDC trwa od drugiego do szóstego marca, w którym dokładnie dniu będzie prezentacja - nie wiem.
 
GDC trwa od drugiego do szóstego marca, w którym dokładnie dniu będzie prezentacja - nie wiem.
Od szóstego do ósmego trwa PAX, tam odbędzie się prezentacja.
A skoro o datę pytał @mataertest
Proszę o zamknięcie ryja, bo jeszcze REDZi zobaczą i pomyślą sobie: "No skoro i tak większość jest nastawiona na obsuwę to czemu by jej nie zrobić?".
Radzę wyrażać się kulturalniej. Ale warna pewnie i tak dostaniesz ;).

---------- Zaktualizowano 19:20 ----------

@Rustine Ahh... sorry. Rzeczywiście mowa była o GDC. Kajam się.

---------- Zaktualizowano 19:22 ----------

Na PAX też ma być jakiś pokaz, ostatni publiczny W3. Swoją drogą trochę off-top :(.
 
Last edited:
Redzi zawsze robili przed targami czy innymi wydarzeniami artykuł zapowiadający to czego możemy się spodziewać... Dziwne że nic nie piszą tym razem, tym bardziej że szykują się ciekawe imprezy a tu oficjalnie cisza z ich strony póki co.
 
Redzi zawsze robili przed targami czy innymi wydarzeniami artykuł zapowiadający to czego możemy się spodziewać... Dziwne że nic nie piszą tym razem, tym bardziej że szykują się ciekawe imprezy a tu oficjalnie cisza z ich strony póki co.
Przed TGA też nie było niusa. A wiecie, co było po TGA? Obsuwa! :troll:
A tak na serio, żaden RED (przynajmniej żaden "forumowy" ;)) nie pracuje w weekendy. Poza tym, do pierwszej prezentacji jeszcze tydzień. Jeśli mają coś zapowiedzieć, to to zrobią.
 
REDzi już nie muszą robić takich rozpaczliwej kampanii jak w W2, żeby zainteresować ludzi (co swoją drogą im się udało), więc najpewniej nie będzie spoilerów podczas tej kampanii (no chyba że ktoś będzie ich się doszukiwał na siłę).
 
Top Bottom