Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
A mnie ciekawi jako posiadacza konsoli , kiedy będą ujawnione trofea do zdobycia o ile one będą ;).Popłyniemy łodzią w świat , odwiedzimy kraju kres dostaniemy syrenią łez ... aż chcę się śpiewać dziś :fun:.
 
@Marcin Momot Mógłbyś napisać coś o mechanice pływania łodzią? Jak wygląda sterowanie, czy są jakieś różne typy łodzi itd.?

Też mnie to ciekawi, a jednak myślę, że na takie informacje przyjdzie nam poczekać do 7 marca. Ewentualnie, może cię zaciekawić ten wątek na Gry-Online:
http://www.gry-online.pl/S043.asp?ID=13605685&N=1
Tak w zasadzie to nie sądzę aby można było przebierać - na przykład - w kolorach łodzi..
To troszkę zbyt duży wypas jak na średniowiecze, prawda?
 
Też mnie to ciekawi, a jednak myślę, że na takie informacje przyjdzie nam poczekać do 7 marca. Ewentualnie, może cię zaciekawić ten wątek na Gry-Online:
http://www.gry-online.pl/S043.asp?ID=13605685&N=1
Tak w zasadzie to nie sądzę aby można było przebierać - na przykład - w kolorach łodzi..
To troszkę zbyt duży wypas jak na średniowiecze, prawda?
Ale "Wiedźmin" to niezupełnie tylko średniowiecze. Jeśli w ogóle można mówić o konkretnej epoce w stosunku do fantasy.

---------- Zaktualizowano 16:52 ----------

A co do modernizowania łodzi. Byłby to fajny ficzer, ale spodziewam się, że będzie ona po prostu środkiem transportu, który nie będzie przypisany do gracza, lecz gdzieniegdzie porozstawiany, na przykład w portach czy przy brzegu.
 
Ale "Wiedźmin" to niezupełnie tylko średniowiecze. Jeśli w ogóle można mówić o konkretnej epoce w stosunku do fantasy.

Racja, tak usytuowałem w czasie ten świat tylko dlatego, że najbardziej mi go przypomina, a brak przepychu wśród prostego ludu jest właśnie jedną z tych cech średniowiecza, które miały odbicie w poprzednich częściach przygód o Geralcie z Rivii, w tym książkowych :)
No cóż, to oczywiście nie znaczy, że różne wersje łodzi nie mają prawa bytu - czekamy na odpowiedź naszych czerwonych speców ;)
 
Nowe info odnośnie negocjacji ceny za ubitego potwora.

This link below is Japanese official site for TW3 published by Spike-Chunsoft.
I assume there is some new information about side-quest of monster hunting.

According to this page (http://www.spike-chunsoft.co.jp/witcher3/system/monster.php), you'll get ''requests for the witcher'' from a board or a person (yes, this is already known). But also you can negotiate with a client and decide about a reward amount. Since it's different of upper level that each client is able to pay, if you demand a reward too excessive, some client will be pissed off.
After eliminating the monster, you get back to your client to earn a reward. Mostly, they pay the price as promised, though in some occasion, like you killed the wrong monster to be offered, you might be into money trouble.
You don't need to accept an offer to achieve the quest of monster hunt. You get rid of the monster first, then you can get the reward later. But running into Royal Griffin in the forest without preparation, you would be already dead.


Jeśli ktoś ma chęci może przetłumaczyć.
 
Top Bottom