Wiedźmin 2 na X360 - pytania techniczne, temat ogólny

+
Status
Not open for further replies.
W wersji na Xklocka okno dropu takie jest - widzisz tylko ikonki, a nie wiesz ile czego. I trzeba podnieść wszystko z danej skrzynki/niemilca, nie można sobie wybrać. I tak jak pisałeś - podniesiesz, to ci wyświetli co i ile.
 
Ok, ja nawet ikonek nie widze. Nie mam tego okna, które pokazuje mi co sie znajduje w danej skrzynce/trupie. Dopiero jak wcisne "A" to dowiaduje sie co podniosłem i to mnie wkurza. Ale dzięki za odp :)
 
Instalowałeś grę na twardym? Czy masz Xklocka bez dysku? U mnie nawet po zainstalowaniu czasem potrafi zakręcić płytą i niektóre elementy pojawiają się po chwili.
 
Witam
Od pewnego momentu zastanawiam się nad kupnem xbox'a 360.
Chcę wydać jak najmniej pieniędzy i tu pytanie.
X360 chcę kupić dla exclusive'ów oraz Wieśka 2(Wiem ,że na PC wszystko lepsze ale jestem sentymentalnym kolekcjonerem)
I czy Wiedzmin bedzie mogł się zainstalować na pendrive bez żadnych problemów czy muszę kupować wersję 250GB ?


Jeśli pomyliłem działy to przepraszam, jestem tu nowy.

Scaliłam. Przed założeniem nowego tematu proszę:

-użyć wyszukiwarki
-przeszukać forum ręcznie
-zapoznać się z zasadami panującymi na forum

Pomocne mogą być:
-zapoznanie się z Regulaminem
-lektura Samouczka
-w przypadku tego działu - lektura zasad korzystania z działu pomocy

zi3lona
 
Nie wiem, może nie znam się na konsolach ale śmierdzi mi tu chęcią spiracenia gry, bo jakoś nie widzę opcji, że kupujesz konsole i nie możesz grać w gry, bo nie ma dysku? :eek:/>/> Jeśli tak jest to przepraszam za oskarżenia.

Edit. Ano i zły dział.


@Down Czyli jest wersja bez dysku na której teoretycznie nie da się grać? :eek:
 
Nie popieram piractwa ,a dysku dużego nie kupuję ponieważ, mam już PS3 oraz PS4 na gry i na nich systematycznie gram a x360 jest do paru exclusive'ów i W2
 
NapoleonPL said:
[...]
@Down Czyli jest wersja bez dysku na której teoretycznie nie da się grać? :eek:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Xbox_360#Wersje_sprz.C4.99towe
Były wersje z dyskami, lub bez.
 
W trakcie zadania Róża Pamięci gra staje xbox360

Witam, w trakcie zadania Róża Pamięci, a konkretnie po zerwaniu róży i walce z bandytami, gra tak jakby miała przejść do dialogu i zatrzymuje się na czarnym ekranie. Robiłem z 5 podejść i za każdym razem to samo. jakieś rady?
 
Znalazłem rozwiązanie, usunąłem grę z dysku i gram z płyty i działa dalej :eek: tego się nie spodziewałem :)
 
Last edited:
Od dziś (17.05.2015) w działach wsparcia technicznego obowiązuje nowa polityka. Prosimy zapoznać się z nią oraz stosować się do niej.
Ten temat zostaje zamknięty. Jeśli byłaby potrzeba kontynuowania jakiegoś wątku, wznowienia jakiejś sprawy, prosimy o kontakt z moderatorem.

LINK DO NOWEJ POLITYKI: http://forums.cdprojektred.com/threads/36259-Regulamin-działów-technicznych-obowiązuje-od-17-05-2015
JAK SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z MODERATOREM: http://forums.cdprojektred.com/thre...d-17-05-2015?p=1664477&viewfull=1#post1664477
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom