Wiedźmin 3 - grafika

+
@B l a d y

Wybacz, niesłusznie posądziłem Cię o trolling - ostatnio dajesz ku temu powody ;).

Co do nie pokazywania ustawień Ultra (i zapowiedź zobaczenia ich dopiero po premierze - u siebie na PC, albo i nie) sądzę , że to dziwna taktyka RED'ów.
Bo albo gra na Ultra nie wygląda w cale tak dobrze, ale (do czasu premiery/zakupu) gracze mogą się łudzić iż tak nie jest i RED'zi stworzyli dla nich kolejny cud świata.
Albo gra naprawdę na Ultra wygląda zauważalnie lepiej. O tyle lepiej, że pokazanie jej teraz spowodowałoby zawiść oraz wściekłość graczy konsolowych.

Tak więc, na dwoje babka wróżyła.

Niech żyje kolejna zagrywka public relations w RED'ani :cheers:
 

 
@B l a d y

Wybacz, niesłusznie posądziłem Cię o trolling - ostatnio dajesz ku temu powody ;).

Co do nie pokazywania ustawień Ultra (i zapowiedź zobaczenia ich dopiero po premierze - u siebie na PC, albo i nie) sądzę , że to dziwna taktyka RED'ów.
Bo albo gra na Ultra nie wygląda w cale tak dobrze, ale (do czasu premiery/zakupu) gracze mogą się łudzić iż tak nie jest i RED'zi stworzyli dla nich kolejny cud świata.
Albo gra naprawdę na Ultra wygląda zauważalnie lepiej. O tyle lepiej, że pokazanie jej teraz spowodowałoby zawiść oraz wściekłość graczy konsolowych.

Tak więc, na dwoje babka wróżyła.

Niech żyje kolejna zagrywka public relations w RED'ani :cheers:

Może mówią o równości między platformami, to pokazują high żeby sobie nie przeczyć?

Inna sprawa że mi się wydaje że gameplaye wypuszczone przez REDów były nagrywane na ultra. Więc coś się tu nie zgadza. Może Monnierowi chodzi o to co pokazują na żywo.
 
Wygląda to świetnie, roślinność sporo lepsza i ten niesamowity wschód słońca. A to nawet nie ultra, ja już przestaje psioczyć na grafikę bo na ulta może być obłędnie :p
 
Last edited:
Bardzo fajny ten nowy materiał. Nawet na YT wygląda ładnie, a chyba wszyscy wiemy, że redowy silnik nie lubi się zbytnio z youtubową kompresją.
Rośliność wydaje się wyglądać o wiele lepiej niż na ostatnim materiale i fajnie reaguje na fizykę. Do tego słońce jest na prawdę piękne.
W sumie jedyne co mi sie nie podoba, to graficzne przedstawienie znaku Yrden. Może to kwestia przyzwyczajenia, ale w poprzednich częściach IMHO wyglądało to lepiej.
 
Co do nie pokazywania ustawień Ultra (i zapowiedź zobaczenia ich dopiero po premierze - u siebie na PC, albo i nie) sądzę , że to dziwna taktyka RED'ów.
W wywiadach mówili, że niektóre rzeczy (jak uberpróbkowanie) odblokują dopiero jakiś czas po premierze. Może to o to chodzi? Inną sprawą jest to, że gracze pewnie znajdą sposób by odblokować to sami (patrz: Watch_Dogs). No, ale o tym jak wyglądają ustawienia ultra przekonamy się gdy gra wyjdzie, bo póki co Redzi strasznie mieszają.
 
Zdecydowanie na pozytywniejszy odbiór tego filmiku wpływa pora dnia, oświetlenie. Ja różnic między ostatnim filmikiem a tym nie widzę, trawy może i jest więcej ale raczej wynika to z tego, że jesteśmy w innym regionie niż na ośnieżonych szczytach Skellige.
Do tego jakość z kalkulatora. Kompresja skutecznie zabija szczegóły.
 
No cóż, ładny gameplay kontra wykokszony w kosmos screen. Przynajmniej przybył napis na drogowskazie;) Oczywiście pora dnia jest inna, ale szczegółowość wydaje mi się mniejsza, nawet biorąc pod uwagę że film jest skompresowany.

Mam taką refleksję co do zmiany w grafice - wcześniej materiały serio zbliżały się do jakości cinematica, a teraz widać, że mamy po prostu do czynienia z grą.
 
Last edited:
Uwielbiam te porównania.

Screen bezpośrednio z gry na ultra, vs. screen ze streamu na wysokich.

Obiektywnie to można stwierdzić, że inny jest układ kamieni i zniknął krzaczek po lewej. -_-
 
Uwielbiam te porównania.

Screen zrobiony na ultra, vs. screen ze streamu, na wysokich.
A kto powiedział, że to jest porównanie? Może @B l a d y chciał pokazać, że to jest ta sama miejscówka co na screenie? Ja np. nie zwróciłem na to uwagi, chociaż te ruiny w tle kojarzyły mi się z tymi widzianymi na wielu poprzednich screenach. Ogólnie, pomijając kompresję i porę dnia, oba obrazki prezentują zbliżony poziom. Na pewno nie ma jakiejś ogromnej przepaści. No i pojawiły się napisy na drogowskazach.:p
 
Last edited:
Uwielbiam te porównania.

Screen bezpośrednio z gry na ultra, vs. screen ze streamu na wysokich.

Obiektywnie to można stwierdzić, że inny jest układ kamieni i zniknął krzaczek po lewej. -_-

Jestem przekonany, że nie tylko ultra, ale i photoshop. Nie wierzę, że te screeny nie są poprawiane.
 
A jak myślicie? To są Ziemie Niczyje, czy może okolice Wyzimy? Bo na tym oficjalnym screenie Geralt podróżuje z Vesemirem.
 
Top Bottom