Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Ja myślę, że po 15 marca dostaniemy info o kolejnej obsuwie i ostatecznie zakładka pojawi się tydzień/dwa po premierze. :whistle:

Proszę o zamknięcie ***, bo jeszcze REDZi zobaczą i pomyślą sobie: "No skoro i tak większość jest nastawiona na obsuwę to czemu by jej nie zrobić?".
 
Last edited by a moderator:
Proszę o zamknięcie ***,

Grzeczniej trochę.
 
Last edited by a moderator:
Proszę o zamknięcie ***, bo jeszcze REDZi zobaczą i pomyślą sobie: "No skoro i tak większość jest nastawiona na obsuwę to czemu by jej nie zrobić?".

Tu nie o fanów chodzi a o inwestorów, inwestorzy pewnie nie byliby tak przychylni jak forumowicze żyjący nadzieją że dzięki obsuwie nie będą musieli kupować nowego sprzętu.
 
Co nie zmienia faktu że dziwnie to załatwiają ...

Gdybym sie nie zalogował (jak to robie co pare miesiecy) na cdp i nie zobaczył że w zakładce zamówienia nie ma nic (ciśnienie skoczyło ostro) to bym nic nie wiedział.Dziwne ze maila nie wysłali...Nadal jestem zaniepokojony cała sytuacja.


P.S. Widły na wszelki wypadek juz ostrze :D
 
Last edited:
Łukasz Chlebowski, 4 mar, 15:34:

Dzień dobry,
Dziękujemy za kontakt z Działem Obsługi Klienta cdp.pl.

Ze względu na złożoność projektu, zakończenie prac planowane jest najpóźniej na połowę kwietnia . Proszę się nie obawiać Pana zamówienie jest aktualne. Przepraszamy za te chwilowe niedogodności i prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość.

Pozdrawiam,
Łukasz Chlebowski
Dział Obsługi Klienta CDP.pl

cdp.pl Sp. z o.o.
ul. Jagiellońska 88 Budynek 30U
00-992 Warszawa
T: 801-801-815
NIP: PL 113-21-85-592
KRS: 0000032579
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy - XIII Wydział KRS
Kapitał zakładowy: 10.075.500 zł

To tyle w temacie kolekcjonerek i ogólnie pre-orderów sprzed wdrożenia nowej wersji sklepu. Pozostaje tylko uzbroić się w cierpliwość :p
 
Tydzień temu zamieściłem odpowiedź od serwisu i była to druga połowa marca.
U Ciebie było, że jest planowane na drugą połowę marca , tutaj, że najpóźniej na połowę kwietnia. Nie ma niezgodności.
Ed:
Nie mówiłem nic o niezgodności, jasnym jest teraz, że by się nie wyrobili w marcu.
Rzeczywiście, nie pisałeś o niezgodności, wybacz. Ale dlaczego mają się nie wyrobić w marcu? Zdaję sobie sprawę, że skoro podają taki termin, to coś jest na rzeczy. Ale może czasem lepiej podać jakiś pewnik, a nuż wyrobią się jeszcze w marcu.
 
Last edited:
A jak się ustosunkujecie do tego? "...będziesz mógł opłacić 3-6 tygodni przed premierą gry (o możliwości opłacenia zamówienia zostaniesz poinformowany e-mailem)." Raczej dostaniem od razu maila z opłatą, jeśli ma to być od połowy kwietnia.
 
Za zamówienie będziesz mógł zapłacić 3 tygodnie przed premierą gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.
Poinformujemy Cię o tym e-mailem.

Premiera 19 maja, więc ten e-mail dostaniemy końcem kwietnia, a opłacić możesz kiedy chcesz byle przed premierą.
 
Pojawienie się zakładki raczej nastąpi wcześniej niż informacja o możliwości dokonania zapłaty ponieważ najpewniej będzie trzeba tego dokonać poprzez system płatności, który przygotowują. A przynajmniej tak wywnioskowałem z wiadomości otrzymanej od Obsługi Klienta:

Wg naszych administratorów, dodanie zakładki z zamówieniem gry Wiedźmin 3: Dziki Gon planowane jest na przełom marca/kwietnia, natomiast system płatności zostanie uruchomiony w drugiej połowie kwietnia.
 
Wiedźmin 3 różnice w wersjach pc xbox play

Witam mam pytanie do twurców z czego wynika różnica w zawartości edycji kolekcjonerskiej na xbox i innych platformach mam pc a z chęcią widział bym u siebie grę karciana i mapę płucienna ale dostępne sa tylko w wersji xbox a nie chce kupować konsoli czy będzie możliwośc zamówienia tych gadżetów czy dostęp bedzie tylko dla konsolowców?|?
 
Po przeczytaniu posta @sotek84 - wiedziałem, że ktoś napisze o słowniku ortograficznym - nie zawiodłem się xD

A co do twojego pytania to raczej, póki co nie ma takiej szansy, a jak tobie się udało wyrwać kolekcjonerkę to się ciesz z obojętnie której wersji :) Ja np. byłem z początku zniesmaczony, że X - Kloc dostanie karty i mapę, ale potem uświadomiłem sobie iż to tylko karty i mapa; mały bejerek - fajny, ale niekonieczny
 
Last edited:
Z tego co wiem różnica jest taka, że materiały drukowane (Artbook, instrukcja, poradnik, mapa) będą w języku angielskim.
 
Top Bottom