Wiedźmin 3 - grafika

+
Według mnie chmurki będą ładniejsze na ULTRA, wystarczy spojrzeć na screenshoty, chociażby ten Kuboniusza które prezentują genialne chmury... Na gameplayach jest słabiej, pewnie z racji tego że są wyłączone maks ustawienia.
 
Na gameplayach jest gorzej z racji tego, że jest w ruchu. Screen złapany z gameplaya nie wygląda gorzej od oficjalnych screenów jeśli chodzi o chmury.
 
Kiedyś chyba mówili że to nie jest taki zwykły skybox, że dużo nad nim pracowali żeby wyglądał jak najładniej. I moim zdaniem jedyna różnica jest taka, że nie zobaczymy chmur wokół gór. Bo chmury i niebo dalej wyglądała bardzo ładnie i realistycznie. A w czym zauważyłeś aż taką różnicę że z "bardzo fajnego" opinia zeszła do "ujdzie"?

Nie tylko w okół gór, Jak chmury będą "płynąć" po niebie to nigdy nie zmienią kąta. Nigdy jakaś chmura z np zachodu nie przeleci nam nad głową, nie zakryje nieba centralnie nad nami po to by popłynąć po jakimś czasie dalej aż za wschodni horyzont. Może i to wszystko w W3 ładnie wygląda ale i tak to nie ma startu do wolumetrycznych chmur niestety. Może modderzy je zrobią kiedyś? Nie wiem ale chętnie bym je zobaczył w W3.
 
A tego wrażenia chmur wokół gór nie da się jakoś inaczej uzyskać? Bo wydaje mi się że w Skyrim coś podobnego było.
 
No, w Skyrim takie coś jest:
 
Dobrze mówisz solan7 . Tam jest kilka domków pośród dalekich i pustych krajobrazów. Więc nie na miejscu jest czepianie się Skyrim. Na pewno wielu developerów uczy się od tej gry otwartości świata .
 
Last edited:
Top Bottom