Gry komputerowe

+
Source 2 w akcji króciutkie demo

[video=youtube;ZKK74Wh-J10]http://www.youtube.com/watch?v=ZKK74Wh-J10[/video]
 
Mam nadzieję, że ten sam los spotka wkrótce Bioware.

Czemu? Ktoś z Bioware zamordował Twoją matkę?
Skąd w Tobie tyle nienawiści?

Bo ich nie lubię i mnie wkurzają.

Nie lubisz, nie kupuj - nikt Cię nie zmusza.

Bioware wydało w przeszłości kilka gier, do których mam niemały sentyment, dlatego wciąż czuję irracjonalną potrzebę przynajmniej interesowania się ich produkcjami, co z kolei ma negatywny wpływ na moje zdrowie psychiczne. Niech to studio wreszcie padnie i zamieni się w nawóz dla czegoś świeżego.

No i co z tego?

Odbiorcy się zmieniają, produkty się zmieniają, Ty się zmieniasz...
Daj sobie spokój, jeśli nawet takie błahostki negatywnie wpływają na Twoje zdrowie psychiczne. To nie jest warte nerwów.
Tam w Bioware, czy nawet "złym" EA też pracują zwykli ludzie, którzy zarabiają na swój żywot oraz utrzymanie swoich rodzin.
Nie złorzecz im, a zamiast tego życz aby robili lepsze gry, które dorównałyby tym z czasów świetności studia.
 
Ktoś z Bioware zamordował Twoją matkę?
Nie, a Twoją?

Skąd w Tobie tyle nienawiści?

Nie lubisz, nie kupuj
Tak też czynię, Móżdżku.

Odbiorcy się zmieniają, produkty się zmieniają, Ty się zmieniasz...
Głembokie.

Daj sobie spokój, jeśli nawet takie błahostki negatywnie wpływają na Twoje zdrowie psychiczne.
Znasz takie powiedzenie: "Pół żartem, pół serio"?

Tam w Bioware, czy nawet "złym" EA też pracują zwykli ludzie, którzy zarabiają na swój żywot oraz utrzymanie swoich rodzin.
W kancelarii III Rzeszy też pewnie pracowali dobrzy ludzie, którzy zarabiali na utrzymanie swoich rodzin.
 
W kancelarii III Rzeszy też pewnie pracowali dobrzy ludzie, którzy zarabiali na utrzymanie swoich rodzin.

 
Miałem dać sobie spokój i nie odpowiadać - nie zniżać się do poziomu rozmówcy, bo wówczas zostanie się tylko zakrzyczanym ale...

Tak też czynię, Móżdżku.

Wyeliminuj jeszcze ten jad, a może będą z Ciebie ludzie :).
Przy okazji - gdy okazyjnie zejdziesz na ziemię - uświadom sobie, że świat nie kręci wokół Ciebie i mogą być grupy odbiorców, którym dany produkt odpowiada mimo, iż Ty całym sercem pragnąłbyś aby nie istniał.

Głembokie.

Czyżby zbyt "głembokie"* ;).

Znasz takie powiedzenie: "Pół żartem, pół serio"?

Tak pod pokrywką kipiało, że nie byłem pewien czy nie wziąć tego serio**.

W kancelarii III Rzeszy też pewnie pracowali dobrzy ludzie, którzy zarabiali na utrzymanie swoich rodzin.


Jak człowiek słyszy coś takiego to normalnie ręce opadają...



*sarkazm
**serio


---------- Zaktualizowano 00:12 ----------

Wiadomość do moderacji:

Z mojej strony to koniec "utarczek" z użytkownikiem lonerunner.

Dobranoc.
 
Last edited:
Miałem dać sobie spokój i nie odpowiadać - nie zniżać się do poziomu rozmówcy, bo wówczas zostanie się tylko zakrzyczanym ale...
Ale kłucie w pupie było zbyt silne.

Wyeliminuj jeszcze ten jad
Kiedy ja jestem żmija jadowita!

SSSSSSSSSssssssssssssssssss!


Sarkazm, że ręce opadają? 0_o Spoko.


Widzę, że masz jakiś problem, bo od jakiegoś czasu krążysz nad moimi wypowiedziami jak sokół, niestety kiedy przychodzi do łowieckiego nura wychodzi Pan Wróbelek.


Dobranoc, karaluchy pod poduchy.;)
 
Last edited:
@rafal12322
Na dodatek zero informacji o tym jaka konkretnie ma to być karta graficzna. I czy wszystkie wersje maszyny miały by mieć taką samą.
Swoją drogą, specyfikacja modelu Alienware Steam Machine A to chyba jakiś żart - przecież to jest słabsze od NextGenów.
 
I obawiam się że ta cena dotyczy właśnie wariantu A, to byłoby lekkie przegięcie. Z tego co jeszcze widziałem to np Zotac też robi swoją wersję z procesorem Intel Skylake i5, GTX 970M i całość ma kosztować 999USD. Za tyle to już można złożyć jakiegoś konkretnego mini PC. Także jakoś słabo wróżę tym maszynom od steama, tym bardziej zważywszy na stosunek cena-wydajność.
http://www.frazpc.pl/aktualnosci/92...steam-machine-z-procesorem-intel-skylake.html
 
Last edited:
Steam Machine jeśli chodzi o specyfikacje to bez szału.
http://store.steampowered.com/app/353390/

2GB vramu to chyba żart, zważywszy ile wcinają niektóre gry.

Bo patrzysz na najgorszy shit - alienware. Sprawdź sobie, np te maszynki. Spoiler: do GTX 750Ti do GTX 980.

---------- Zaktualizowano 10:35 ----------

[...] 999USD. Za tyle to już można złożyć jakiegoś konkretnego mini PC. Także jakoś słabo wróżę tym maszynom od steama, tym bardziej zważywszy na stosunek cena-wydajność.
Słowo klucz, to złożyć. To jest oferta do ludzi, którzy nie potrafią budować komputerów. Chcą kupić gotowaca i nie musieć nic składać, instalować itp. tylko podłączyć do TV i grać. No to teraz sprawdź sobie ceny gotowych zestawów alienware na rynku amerykańskim.
 
Wariant Ultra nie głupi ale i tak mimo wszystko wolałbym samemu złożyć takiego mini PC, przynajmniej wiedziałbym co tam siedzi i wyszłoby taniej :p Za wariant Ultra u nas wyszłoby ponad 7k, kosmiczna suma.

---------- Zaktualizowano 10:43 ----------

Słowo klucz, to złożyć. To jest oferta do ludzi, którzy nie potrafią budować komputerów. Chcą kupić gotowaca i nie musieć nic składać, instalować itp. tylko podłączyć do TV i grać. No to teraz sprawdź sobie ceny gotowych zestawów alienware na rynku amerykańskim.
Dokładnie, to jest pewnie oferta kierowana głównie na rynek USA, gdzie w większości to gracze konsolowi a taki steam machine ma im dać taką namiastkę konsoli tyle że o większych parametrach. :p W Polsce wątpię czy ktokolwiek to kupi.
 
Dokładnie, to jest pewnie oferta kierowana głównie na rynek USA, gdzie w większości to gracze konsolowi a taki steam machine ma im dać taką namiastkę konsoli tyle że o większych parametrach. :p W Polsce wątpię czy ktokolwiek to kupi.

Nie namiastkę. To będzie lepsze niż konsole. Z resztą, konsole odchodzą. Moim zdaniem obecna generacja będzie ostatnią (przynajmniej konsol w tradycyjnym rozumieniu). Teraz rozgrywać się będzie bitwa pomiędzy SteamOS, a prawdopodobnie całkowicie zamkniętym Windows 10 (osobiście mam nadzieję, że winda polegnie w tumanach kurzu i kałuży krwi) oraz VR-ami.

A wracając do stimmaszyn, TU masz pełny wykaz urządzeń szykowanych na listopad 2015. Digital Storm ma chyba najbardziej atrakcyjną ofertę, choć procek jest kiepski.

A oferta, tak jak pisałem, nie jest oczywiście kierowana do mnie czy dla Ciebie. My już mamy stimmaszyny - wystarczy zainstalować SteamOS, jak już wyjdzie.
 
Skąd takie info?

Nie znam absolutnie żadnych przesłanek, plotek, faktów, przemawiających za tym, że Windows 10 miałby być zamkniętym systemem.

To nie jest info, co mogło zdradzać zastosowanie słowa „prawdopodobnie”. To tylko moje przypuszczenia oparte na obecnej polityce firmy. Winda 8 jest już mocno zamkniętym OSem i spodziewam się, że w 10-ce będzie pod tym względem jeszcze gorzej. Nie miałbym jednak nic przeciwko, gdyby się okazało, że jestem w błędzie. Czas pokaże.
 
Top Bottom