Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
@daniel0224

Chciałbym zauważyć, że posty w stylu: pół zawartości na temat i pół zawartości kontynuującej wątek, o którego zakończenie prosiła moderacja, również nie przejdą.
 

Attachments

  • You-are-no-match-for-my-powers-of-cuteness-lolcat.jpg
    You-are-no-match-for-my-powers-of-cuteness-lolcat.jpg
    64 KB · Views: 60
@daniel0224

Chciałbym zauważyć, że posty w stylu: pół zawartości na temat i pół zawartości kontynuującej wątek, o którego zakończenie prosiła moderacja, również nie przejdą.

Chciałbym zauważyć, że byłem w trakcie pisania tamtego posta w czasie, gdy pan moderator wstawiał post z kategorycznym zakazem poruszania tamtego tematu, więc nie zauważyłem wytycznych.
Dziękuję w zaistniałej sytuacji za wykasowanie tamtej wypowiedzi, obiekcji brak.

Tyle w gwoli wytłumaczenia pierwszej części, a teraz wracając do tej drugiej połowy wykasowanego posta, napiszę jeszcze raz, "wyprodukuję się" ponieważ dla wielu może się to okazać istotną, być może smutną informacją:
Zacznijmy od linku do artykułu o Wiedźminie 3 wstawionym na forum przez Ant15tarrr:
http://www.christianpost.com/news/t...ew-title-in-may-game-details-revealed-135065/
Chciałbym zwrócić waszą uwagę na fragment:
"CD Projeckt Red is also making available a total of 16 downloadable content pieces for free, saying the extra DLC will enable fans to import their previously saved games and implications."
Wynika z niego, że funkcja importowania zapisanego stanu gry/świata z W2 do nowej części, będzie możliwa dopiero po pobraniu jednego z obiecywanych 16 darmowych DLC które będą wychodzić systematycznie po premierze gry.
Nie wiadomo tylko które z nich będzie zawierało tą funkcjonalność i którym będzie z kolei, to znaczy - kiedy wyjdzie ten dodatek..
O ile się nie mylę, ta wiadomość to chyba nowość, ja osobiście, oraz my wszyscy liczyliśmy, że tą funkcję będziemy mieli dostępną "na starcie", prawda?

Dobrze, że istnieje jeszcze możliwość określenia swych wyborów z przeszłości Geralta podczas prologu.
 
Last edited:
Nie wiadomo tylko które z nich będzie zawierało tą funkcjonalność i którym będzie z kolei, to znaczy - kiedy wyjdzie ten dodatek..
O ile się nie mylę, ta wiadomość to chyba nowość, ja osobiście, oraz my wszyscy liczyliśmy, że tą funkcję będziemy mieli dostępną "na starcie", prawda?
Rzeczywiście mocne info, ale byłoby naprawdę źle gdyby nie było tego określenia wyborów z poprzednich części w tym prologowym dialogu ;p
 
Mimo, że ja chcę określać wybory poprzez dialogi to jednak ciekawi mnie czy ta zmiana na to dlc nie schrzani gry, że po kilku tygodniach trzeba będzie grać od nowa, by wybory mogły się uwzględnić do gry na samym początku.
 
Słuchajcie.. a może srebrny miecz też będzie w DLC, było nie było stalą też się da ukatrupić potworki, tylko trzeba mieć trochę więcej samozaparcia :hai:

A tak serio, cóż, ja też chciałem raczej "zajadać się" klimatem Wiedźmina od samego początku, dlatego nie chcę tracić tej ankiety, mój świat z pewnością się nie zawalił przez tego newsa.
 
Gdyby tak było jak powyżej to coś czuję, że Wiedźmina kupiliby tylko zapaleńcy... przecież import save`ów to podstawa jeśli chodzi o tego typu gry, pokazał i przetarł szlaki np. Mass Effect ;)
 
Dobrze, że istnieje jeszcze możliwość określenia swych wyborów z przeszłości Geralta podczas prologu.
W sumie jestem ciekaw jak to będzie wyglądało;) ale dobrze , że będzie taka opcja by sobie w prologu już świat ustawić .A do premiery moi drodzy pozostało zaledwie 73 dni , 12 godzin i 50 minut .I jeszcze news z warowni odnośnie przekładania premiery ;)http://www.witchersite.pl/component...zmin-3/1153-premiera-19-maja-tak-czy-nie.html. A od jutra wielki dzień!!!.
 
Last edited:
Ale to bylo w innej fazie produkcji gry i grubo przed rzekomą premierą (9 miesiecy). Teraz zostały lekko ponad 2, i Redzi wiedzą o wiele więcej niż wtedy. Nie będzie delaya.
 
Kurde, no. Rzeczywiście ciekawa sprawa z tymi sejwami. Tyle dobrze, że w prologu będziemy mogli ustawić stan świata według siebie, ale co z ekwipunkiem? Importując sejwa do dwójki część ekwipunku z jedynki wędrowała z nami, a teraz? Nic z moich rzeczy nie przejdzie dalej? No chyba, że i tak nie miało by to sensu
 
@ximord - import ekwipunku z W2 do W3 nigdy nie był planowany (więc go nie będzie) i ewentualne opóźnienia we wprowadzeniu importu sejwów nie mają z tym żadnego związku.


Ed.:
Cholerny słownik w Androidzie ;).
 
@ximord - import ekwipunku z W2 do W3 nigdy nie był planowany (więc go nie będzie) i ewentualne opóźnienia we wprowadzeniu importu sejwów nie mają z tym żadnego związku.

Aha, to nie wiedziałem :D ok, dzięki za wyjaśnienie.
To tak swoją drogą, ciekawe jakim ekwipunkiem będziemy na początku gry dysponować. Może Geralt coś ciekawego zabrał ze sobą po wizycie w Kaer Morhen :D
 

Guest 3669645

Guest
Premierę można przesunąć nawet miesiąc przed premierą, nie takie rzeczy się zdarzały. Z tym że wtedy obsuwa bywa mniejsza niż miesiąc.

Ale też nie wierzę, by przesunęli premierę 3 raz. To byłby sygnał że ewidentnie coś jest nie tak z grą. Musieliby straszyć znów inwestorów, graczy i wydawać kolejne ciężkie pieniądze na dodatkowe tygodnie produkcji.

Prędzej zagonią pracowników do niewolniczej pracy 24h na dobę by się uwinęli z jak największą liczbą błędów :D

Ale tak, to już ostatnia prosta... Zdajecie sobie sprawę, że ta gra za nieco ponad miesiąc uzyska status gold i pojedzie do tłoczni? Nie wiem, ile można zrobić w miesiąc, ale kibicuję REDom, by dali z siebie wszystko (i podczas dalszej pracy przy patchu premierowym) by ostatecznie bugi nie dokuczały tak często i by zdarzały się tylko te drobne.
 
O właśnie, może trójka obędzie się bez tego, jednak w W1 denerwowało to bardziej niż w W2, więc zwiększona częstotliwość wysiadek to takie pójście w klimat jedynki. :')
 

Guest 3669645

Guest
W sumie niech sobie bugów jest od groma, w każdej tak dużej grze są. Załata się po premierze. Byleby nie psuły gry tak jak w słynnym Unity.

Za to chciałbym jak najszybciej narzędzia moderskie, bo nie mam zamiaru długo grać z taką kamerą, tak jasną nocą i tak brzydkim Vesemirem.
 
Top Bottom