Nocna Wyzima czynna od 22 do 6.

+
Status
Not open for further replies.
No właśnie gdzieś tu kiedyś widziałem nawet ankietę, z zadziwiająco dużą ilością osób o wieku iście sędziwym jak na forum growe
No, no - bez przesady. Choć fakt pozostaje faktem - 18 dawno już za (nami?) mną.
Wieku nie da się zweryfikować, bo na forum i jak? Pozostaje liczyć na rozsądek userów :p
A co do chatu / shoutboxa, być może soon, być może never
No wiesz. Wstydź się.
:p
 
Last edited:
No, no - bez przesady. Choć fakt pozostoaje faktem - 18 dawno już za (nami?) mną.
Wieku nie da się zweryfikować, bo na forum i jak? Pozostaje liczyć na rozsądej userów

Ja już bliżej jak dalej drugiej 18 także tego, a co do weryfikacji to mają połączyć konta z gogiem to może powinni zacząć żądać numeru kart kredytowych:p? chociaż to bardziej luźna myśl niż sugestia.
 
 
Hunt'owi trzeba wykombinować poniższą figurkę:



Aby mógł sobie na biurku postawić i spojrzeć za każdym razem gdy zrobi mu się smutno.
 
Wiemy, jest wampirem.
I gratuluję wrzucenia gifa po bożemu. ;D
<czerwieni się> Dziękuję ;)
Co do wampiryzmu Keanu to słuszna uwaga, czas po prostu omija go szerokim łukiem.
Pomyślcie, jak mu aktorki, celebryci i inne zoperowane twory złorzeczą. Gość nawet golić się nie musi. Tylko jest ;)

@Hostile, chodź no tutaj. Trzeba polepić :D
 
Moja matka mówi na Nicolasa Cage'a "ten z łysym czołem". Coś w tym jest:


W latach 90. wyglądał cool jako paker z (naturalną) linią włosów w kształcie litery "V":


Ale teraz wygląda po prostu żenująco i powinien się ogolić na łyso.

Chociaż nadal daleko mu do niekwestionowanego mistrza super tandetnych tupecików:
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom