Wiedźmin 3: PAX East 2015

+
Status
Not open for further replies.
Ogólnie W3 wygląda w porządku, mi się podoba. Tylko te wymagania... Od lat wyglądam gry, która byłaby dla mnie takim next-genowym Gothikiem i Wiedźmin 3 ma szansę nim być, bo nie udało to się ani polskim Two Worldsom, ani Risenom. Gdyby spojrzeć tak chłodnym okiem to zapowiada się fajnie, a że zapowiadano nam mesjasza to już inna sprawa...
 
Ten tego, hejterzy - wiecie że to RPG tak? Pytam bo jakbym słyszał rozmowę bab na temat wyglądu swoich paznokci :) Wygląd jest tu (powinien być) na drugim miejscu... Tak, uwielbiam walczyć z wiatrakami ;p
 
szczerze powiedziawszy to mało detali widziałem z tego nagrania. Po zakończeniu konferencji oglądnę materiał w lepszej jakości na yt.
 
:victory:

 
Kolor bardzo mi się podobają, taki swojski klimat czuć. Podoba mi się też ten strój i Geralt jakiś szczuplejszy, nawet mu grzywka zawiewała :D
Niestety trawa i brody npc bardzo kiepskie, ale dla mnie to akurat mało istotne.
 
Last edited:
Broda Geralta czarna w cieniu domku, na otwartej przestrzeni, a siwa w jaskini z małym dostępem światła, fuck logic :p Tak samo krótkie włosy na karku :D

Ogólnie gameplay mi się podobał, sama grafika też, przede wszystkim wiatr(ale sukienki i tak nie lubię), czekam na wersję bez kompresji.
 
ale może ktoś , coś za bardzo chciał?
Mitku to się nazywa syndrom "idealnej gry" - panowie/panie "hejterzy/rki" chcieliby gry perfekcyjnej w 100%
Ale może ktoś, coś za bardzo naobiecywał i zbyt mocno hype rozbuchał?
Mi osobiście gra się podoba. Byle tylko wyeliminować przycięcia i skoki w fps, które rzucały się w oczy. Myślę, że po tym, gra spokojnie da radę. Nie dziwie się jednak tym, którzy oczekują czegoś więcej.
 
Powinien być taki easter egg w którejś jaskini. Wchodzisz a tam czarny ekran i Ci nawet eliksir nie pomoże. Sam se radź, chciałeś mrok, masz mrok.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom