Save z W2 do W3/symulacja wyborów

+
[...]
Być może część z tych decyzji jako "stanu świata" zostanie zachowana, ale nie spodziewałbym się bezpośredniej kontynuacji wątków z W1 z trzeciej części cyklu.
[...]
Ja też nie :) zgadzam się z tobą w tej materii.

Innego wpływu na W3 przez W1 niż tego jaki może wywrzeć W2 na W3, przy założeniu, że W1 miało wpływ na W2. :D
[Logiczna kontynuacja.]
 
Po prostu W1 jest małym klonem sagi, a w W3 saga wraca. Więc trzeba było się pozbyć fabuły z W1. A w W2 fabuły z W1 (tej która gryzła się z sagą) nie ma. Więc W2 jest "cacy".
 
Ale nie wspominanie o Wielkim Mistrzu czy Addzie byłoby co najmniej dziwne. Tym bardziej jeżeli to właśnie na końcu Radowid robi wymarsz z Zakonem.
 
Ale nie wspominanie o Wielkim Mistrzu czy Addzie byłoby co najmniej dziwne. Tym bardziej jeżeli to właśnie na końcu Radowid robi wymarsz z Zakonem.

Jeżeli nie ma dla nich miejsca w historii, to wcale nie.
Właściwie wszystko zależy od tego, wokół czego scenarzyści nakreślą linię fabularną.
 
Właściwie wszystko zależy od tego, wokół czego scenarzyści nakreślą linię fabularną.
W sumie to cały czas było powtarzane, że w grze skupimy się na poszukiwaniu Yen. I Ciri. Prawdopodobnie zatem w Dzikim Gonie będzie znacznie mniej polityki niż w W2, co nie zmienia faktu, że zapomnienie o istnieniu Addy z jakiegoś niewytłumaczalnego powodu mnie boli. Nie po to biegałam wokół sarkofagu w W1 i uważałam, żeby nie skrzywdzić strzygi! Moje serce płacze.
A tak całkiem serio to byłoby wspaniale, gdyby miały miejsce jakieś nawiązania do W1, ale skoro zostało powiedziane, że nie wyglądało to naturalnie... Wciąż wierzę, że REDzi wiedzą, co robią i że mnie nie zawiodą.
 
Nikt nie mówi że jakieś małe nawiązania się nie pojawią, po prostu nasze wybory nie będą uwzględniane, bo i tak nie miały żadnego znaczenia dla przygotowanej historii.
 
Ale chyba jednak lepiej się dać zaskoczyć jej pojawieniem się w grze, niż pytać na forum?
Ja zwyczajnie nie dopuszczam możliwości, żeby jej nie było. Gdzie, kiedy i w jakich okolicznościach się pojawi - to oczywiście niech pozostanie niespodzianką.

Przecież na tej samej zasadzie już kiedyś potwierdzono obecność Roche'a i Iorwetha - jakoś to nikomu nie przeszkadza. Bo na szczęście, nie znamy szczegółów.
 
@daniel0224, Tu jest właściwszy wątek do tego typu dyskusji.
Nawiązując do fragmentu tekstu w artykule: "CD Projeckt Red is also making available a total of 16 downloadable content pieces for free, saying the extra DLC will enable fans to import their previously saved games and implications."
Nachodzi mnie pytanie - Czy była o tym mowa kiedykolwiek wcześniej? O możliwości użycia zapisu stanu gry z W2 w nadchodzącej części, DOPIERO gdy wyjdzie (pisze, że darmowe - oczywiście) DLC dodające tą funkcjonalność?
Nie przypominam sobie czegoś takiego. Sam zamieściłem link, ale nie wiem czy to źródło (strona) jest w zupełności wiarygodna (być może, ja osobiście chyba się z nią wcześniej nie spotkałem). Jeśli rzeczywiście ta funkcjonalność będzie dopiero w DLC, w dodatku nie w jednym z pierwszych, bo zawartość takowych już znamy, to słabiutko. Ale nie sądzę, by to było dopiero w DLC. Po prostu wydaje mi się to dziwne, naciągane i mało prawdopodobne. Zresztą REDzi mówili już wielokrotnie wcześniej o imporcie, nie wspominali o dodaniu tego w DLC.
 
Poza tym skoro jedno z zapowiadanych DLC okazało się już w wersji pełnej gry (tej z hands-onów), to zapewne cały ww. program 16 DLC został przerobiony.
 
Poza tym skoro jedno z zapowiadanych DLC okazało się już w wersji pełnej gry (tej z hands-onów), to zapewne cały ww. program 16 DLC został przerobiony.

@Marcin Momot wypowiadał się na ten temat, że quest będący na tablicy (jest tam), ale dopiero rozpoczęto prace nad nim i nie można za dużo było w nim zrobić w tamtym momencie.Bo zadania i cały content do DLC dopiero się robi odesłano wolne ekipy aby się tym zajęły.
 
Który to już raz mamy inne informacje? Może taka polityka, żeby było o czym dyskutować na forum :p. Może by ktoś rozwiał nasze wątpliwości co do kamery i importu z W1 hmm... REDzi, rozumiem, że nie w niedzielę, ale jutro ::)?
 
Importu z W1 nie mieli jak sensownie zaimplementować w W3 więc nie spodziewałbym się - przynajmniej tak twierdzi MM.
 
Hmm jak już będzie ten etap w wiedźminie 3 , w którym będzie trzeba wybierać wybory z W2 to mam nadzieje , że znajdzie się tam wybór czy zabiliśmy smoka , czy też puściliśmy wolno ;).
 
Gdzieżby tam taki poboczny wątek umieszczać, przecież ważniejsze od tego będzie czy pomogliśmy temu gościowi na rynku we Flotsam który handlował "Ziołem"
 
Top Bottom