Wiedźmin 3: Dziki Gon na PAX East 2015 - Nowe wideo z rozgrywki!

+
Und - wiem, że to niezamierzone (bo ja mam takie samo zdanie po tym gameplayu), ale twój post wygląda jak wędka na REDpointy :teeth:.

---------- Zaktualizowano 22:11 ----------

@socchi - komplement z Twoich ust ma podwójną wartość. Albo jeszcze większą ;D.
 
Bardzo mi się podoba. Środowisko żyje i doskonale potrafię sobie wyobrazić, że wcale nie gwiżdżę na Płotkę, tylko staromodną metodą dwunożną przemierzam takie lokacje, rozglądając się na prawo i lewo, praktykując zbieractwo. No dobra, z tym zbieractwem to trochę przesadzam. Świat nie przestaje mnie zachwycać, szumiące i uginające się od wiatru drzewa? Mniam. Łopocząca na wietrze sukienkowa (?) zbroja Geralta? Mniam. Cyntryjskie wahadło? Yes.
Jakość, detale i mimika postaci na cutscenkach mnie poraziła.
Geralt zdaje się odpalać i gasić pochodnię biodrem. Hmm, ciekawe rozwiązanie ;)
Jak już jestem przy ogniu - czepiacie się tego Igni strasznie. Ideę podpalenia wywernie tyłka uważam za wyśmienitą. Ale to moje zboczenie, grając w dwa poprzednie Wiedźminy Igni był obowiązkowo rozwijany do maksa. Ach wywerna ... tęskniłam.
Ciekawi mnie walka, wydaje się być bardziej wymagająca od tych w poprzednich odsłonach. Końcowy atak - piękna animacja i piruet. Jaram się.
Dwa ale. Nie pisałam o tym wcześniej, jednak teraz jestem pewna - nie podoba mi się kamera podczas używania wiedźmińskich zmysłów. Pole widzenia jest jak dla mnie za małe. I te wilki - strasznie przerośnięte są. Proporcje w szczególności przy likwidacji drugiego co do postaci Geralta dość dziwne.
REDzi, kawał naprawdę dobrej roboty. Na resztę macie jeszcze czas :)
EDIT: przybliżanie gameplaya przez pana Borowika uważam za bardzo dobre, takie bajanie do obrazu. Lekkie i sympatyczne. Niepotrzebne czepiactwo.
EDIT 2: niech spłonę na stosie. Muzyka, nie wspomniałam o MUZYCE. Jest po prostu genialna, doskonale uzupełnia obraz i świat, w jakim przyjdzie nam wędrować. Jak przyjdzie moja paczuszka z PL z grą, to zapewne najpierw mordować będę soundtrack. Non stop.
 
Last edited:
Do gry się nie przyczepię - bo jest z tego co widzę świetna.
Lecz mam małe "wąty" do sposobu grania.

Nie wiem czy ktoś wspomniał, lecz przed ubiciem wyverny nałożono olej na miecz stalowy, a do walki wyciągnięto srebrny - brawo, ale jednak lekka kompromitacja :p.

No i super łatwo wygląda to zabijanie stworów. Ciekawe jaki to poziom trudności?

No i jeszcze o, takie narzekanie dla zasady - za krótkie te filmiki.
 
Fajny filmik, nieco przykrótki, ale... ;)
Wywerna nieco udziwniona, ale... ;)
Ale jednego nie daruję. Ta "sukienkowa zbroja" to za cholerę mi do Geralta nie pasuje. Wygląda jak jakiś klecha, w najlepszym przypadku wojujący zakonnik.
Ale to tylko mój prywatny gust. ;)
 
Fajny filmik, nieco przykrótki, ale... ;)
Wywerna nieco udziwniona, ale... ;)
Ale jednego nie daruję. Ta "sukienkowa zbroja" to za cholerę mi do Geralta nie pasuje. Wygląda jak jakiś klecha, w najlepszym przypadku wojujący zakonnik.
Ale to tylko mój prywatny gust. ;)

Wygląda jak wygląda, rzeczywiście to jest kwestia gustu.
Imo ta "sukienka" powinna być krótsza, gdzieś tak do kolan, może trochę za.

No i niezaprzeczalnym jest fakt, że nijak się ona ma do praktyczności, którą wiedźmini preferowali. Chociaż zanimowana jest dobrze :p
 
@mitek24
Masz rację, to nie jest właściwy temat, więc usunęłam posta. Od luźnych pogaduszek jest Karczma w dziale społecznościowym. Zapraszam tam.
 
Wiwerna wygląda całkiem spoko ,choć wiwerna królewska w W1 wyglądała całkiem inaczej:p a inna sprawa że tak skonstruowany stwór nie miałby prawa się unieść w powietrze inaczej niż w podskokach:p
 


Właśnie pojawił się nowy materiał, w którym prezentujemy 7 minut nigdzie wcześniej niepokazywanej rozgrywki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Wideo przybliża nam fragmenty Ziemi Niczyich, jednego z gigantycznych regionów dostępnych w grze. Obejrzyjcie jak Geralt rozwiązuje zagadkę zjawy ze szlaku towarowego oraz jak radzi sobie w walce z Wywerną Królewską. Wszystko to okraszone fachowym komentarzem starszego projektanta poziomów, Petera Gelencsera.


Film dostępny jest na naszym oficjalnym kanale YouTube
.

Gra wygląda bardzo dobrze. Podoba mi się taka kolorystyka. Polski komentarz jest świetny :) Ten pan powinien czytać wszystkie dzienniki developerskie.
 
Tu na ten przykład mamy wiwerne z DA:I i ona tez jest moim zdaniem spoko
View attachment 11053
nie wspominając juz o tym że w W1 ten stwór wyglądał dobrze i w wersji podstawowej i królewskiej . Ten stwór z wczorajszego gameplayu wygląda bardziej jak jakiś około kuro-bazyliszkowaty potrów i pomijając fakt że nie powinien latać, to również nie powinien być za bardzo w stanie oderwać łba od gleby bo nie ma przy tej postawie co kontrować jego ciężaru :p przekombinejszyn moim zdaniem i to srogo

edit: nie ten temat x:p proszę o usunięcie posta
 

Attachments

  • Wyvern_concept_art.jpg
    Wyvern_concept_art.jpg
    230.9 KB · Views: 67
Ciekawe czy przed premierą zobaczymy jeszcze jakiś polski gameplay ale taki w którym będzie już np. synchronizacja ruchu ust pod polską wersję.
@Marcin Momot wiesz coś na ten temat?
 
Panowie i Panie.
To, że się trochę pojaramy polskim dubbingiem, nie sprawi, że gra będzie płynniej działać.
Redzi powinni wykorzystać konstruktywnie pozostały do premiery czas, aniżeli łechtać narodowe ego :)
 
Panowie i Panie.
To, że się trochę pojaramy polskim dubbingiem, nie sprawi, że gra będzie płynniej działać.
Redzi powinni wykorzystać konstruktywnie pozostały do premiery czas, aniżeli łechtać narodowe ego

No ja liczę, że wersja PL już jest w pełni skończona wraz z synchronizacją ruchu ust itd.(trochę głupio, gdyby poprawiali taki podstawowy element niecałe 2 miechy do premiery) więc to kwestia wrzucenia materiału. Nie wątpię, że cała siła przerobowa teamu skupia się teraz na optymalizacji i eliminacji bugów.
 
Top Bottom