Wiedźmin 3: PAX East 2015

+
Status
Not open for further replies.
Narzekanie nie jest nieuzasadnione, może zdarza się przesadzić czasami, ale jednak nie chciałbym by całe forum wpadło w manierę dziennikarką.
Unikanie jak święconej wody rozmowy o tych gorszych aspektach gry, skupianie się na wałkowanych od zapowiedzi tych samych pytaniach, zawsze sprowadza się to jednego - nikt, absolutnie nikt nie może powiedzieć nic złego o grze bo nie wypada, bo to zły PR.

Co graczom pozostaje to słuchanie bełkotu ze wszech stron jak gra jest piękna i wspaniała, a w rezultacie nawet innych wersji nie można zobaczyć.
Są osoby które chcą zobaczyć gameplay z konsol od bardzo dawna, to jest naprawdę nieuczciwe i ukazuje tylko brak szacunku dla graczy - klientów.
Publikowane wizje tego jak gra miałaby wyglądać w formie słynnych trailerów, kończy się tak samo jak przy AC:U.
 
Do takiego DA;I nawet nie próbowałem podchodzić z myszką (gra okazała się kupą i sprzedałem konto po kilka godzinach, ale to już inna sprawa), podobnie Dark Soulsy, Tomb Raider, seria Batman czy Sródziemie: Cień Mordoru. Nie inaczej będzie z W3. Już nawet W2 dawał zupełnie inne odczucia z rozgrywki podczas gry padem, odkryłem że blokowanie ciosów faktycznie się do czegoś przydaje, natomiast na klawiaturze praktycznie nigdy z tego nie korzystałem.

Divinity, Pillars, Torment, Banner Saga - dla mnie jedyne gry po myszkę. Całą resztę, w tym DA:I gram na padzie z 360. Nawet splinter cella ostatniego grałem na padzie po sieci hahahaha. Kwestia gustu oczywiście. Wiedzmina 3, niezależnie od tego na jaką platformę się zdecyduję, zagram na padzie.
Na padzie najbardziej cenię to, jak można poruszać się i płynnie rozglądać. Uwielbiam wolno zwiedzać lokacje i pad do tego jest świetny.
 
Last edited:
Są osoby które chcą zobaczyć gameplay z konsol od bardzo dawna, to jest naprawdę nieuczciwe i ukazuje tylko brak szacunku dla graczy - klientów.

Dokładnie. Chciałbym podjąć decyzję co do platformy i zamówić grę. Wyjdzie na to, że za aktualny preorder (pc) podziękuję i kupię grę dopiero po premierze, gdy będą porównania wersji itd.

---------- Zaktualizowano 15:51 ----------

@deffroge Gameplay z konsoli był w zeszłym roku. Po za tym większość twórców pokazuje fragmenty gier z pc.

Ta walka z gryfem? Nigdzie nie mogę znaleźć dobrej jakości tego, ale na pierwszy rzut oka nie różni się od wersji jaką pokazują na pc.
 
@deffroge Gameplay z konsoli był w zeszłym roku. Po za tym większość twórców pokazuje fragmenty gier z pc.

Jestem pewien że chodzi Ci o ten targowy z XBO. Sam nie jestem pewien czy to była konsola czy pokazówka.
Ten gamepaly jest tak nieaktualny że nawet nie potrafiłbym znaleźć słów by to wyrazić.
Poza tym jest jeszcze Ps4, do dziś nic nie ma a za 2 miechy premiera.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom