Wiedźmin 3: Dziki Gon na PAX East 2015 - Nowe wideo z rozgrywki!

+
Umacniam się w przekonaniu, że to właśnie otwartego świata potrzebował Wiedźmin by stać się*grą doskonałą ;)
 
Eee tam, to doskonałość potrzebowała gry typu "open world", żeby można było ją nazwać Wiedźminem :wat:
 
Wszyscy pytają czy to wersja XBone a inni twierdzą, że to PC. Generalnie odbiór to "Muszę kupić" "Weźcie moje pieniądze"
 
Wszyscy pytają czy to wersja XBone a inni twierdzą, że to PC. Generalnie odbiór to "Muszę kupić" "Weźcie moje pieniądze"

Inne komentarze czytamy chyba.

Might as well call this destiny 2. All the promises of something spectacular and then they release something average at best.

Actually, that's probably an insult to destiny.

Drugi Ubisoft, Hype train has gone down, pre-order anulowany.
Pół na pół wychodzi.
Szkoda, jeszcze jakiś czas temu narzekanie i czarnowidztwo było domeną wyłącznie tego forum.
 
Świetny gameplay, a premiera zbliża się wielkimi krokami! Odnośnie trawy, można narzekać, choć według mnie jest ok. A nuż poprawiona trawa będzie jednym z DLC?
 

Guest 3669645

Guest
Wielu nowych graczy jeszcze się nie przyzwyczaiło do "aktualnej jakości". Pewnie znajdą się tam tacy, którzy ostatni materiał z W3 jaki widzieli to ten z VGX :wat:

Tedy się nie dziwię, że są w szoku. Niech REDzi zaczną przekonywać graczy tym, co w grze będzie najlepsze tzn. projektem lokacji, fabułą (czekam na świetne trailery, takie jak SoD), dialogami, postaciami, iluzją żywego świata, efektami pogodowymi. Wszystko można fajnie upakować w materiały typu dziennika albo trailery.

Niech REDzi rychło skończą z tymi urywkami surowych gameplay'ów nie pokazujących nic. W tylu fajnych formach można wypromować tę grę.
 
Last edited by a moderator:
Niech REDzi zaczną przekonywać graczy tym, co w grze będzie najlepsze tzn. projektem lokacji, fabułą (czekam na świetne trailery, takie jak SoD), dialogami, postaciami, iluzją żywego świata, efektami pogodowymi. Wszystko można fajnie upakować w materiały typu dziennika albo trailery.
O tak, to byłoby piękne.
 
Tak więc jeszcze raz napiszę, że ładnie to wszystko wygląda a narzekania pojawiają się głównie dlatego, iż Redzi obiecywali nam nowego mesjasza. Jedynie wymagania są jakby trochę zawyżone. Nie ma co ukrywać, że początkowy hype budowali na grafice a teraz gdy widać ogromną różnicę względem starszych materiałów trzeba graczy zachęcić czym innym a mianowicie gameplayem. Do tej pory gameplaye mają podobny schemat. Nie pokazano rozwoju postaci ani jakichś aktywności pobocznych i swobodnej eksploracji. Akurat Wiedźmin 3 ma szansę błysnąć projektem świata i lokacji. Wioseczki wyglądają bardzo klimatycznie a Novigrad na 35-minutowym gameplayu wywołał u mnie opad szczęki. A to wszystko w otwartym świecie, bez ekranów ładowania w obrębie huba. W3 ma szansę się obronić jeśli świat sam w sobie będzie piękny, wtedy niedostatki graficzne powinny pójść w niepamięć. Mam tak z Gothicami, że grając nie zauważam starożytnej grafiki, chłonę klimat a wyobraźnia podsuwa mi realistyczną Górniczą Dolinę. Wtedy gdy każdy będzie miał okazję zagrać w Wiedźmina 3 oprawa zejdzie na drugi plan a na pierwszy wysunie się fabuła i gameplay. I właśnie bardziej niż oprawą niepokoję się sprawami czysto gameplayowymi jak rozwój postaci czy balans rozgrywki. Zardzewiały miecz od 29. poziomu zadający ponad 200 obrażeń?!
 
Last edited:
To ciekawe bo momentami jest naprawdę biednie, nawet okrutnie biednie. Miałem nadzieję, że to XOne.

Boże... to jest Wiedźmin i ma być dobry pod względem fabularnym, gameplayowym, zawartości itp. - grafika jest na ostatnim miejscu.

UP - Normalnie lata, mam pomysł - obejrzyj ten filmik jeszcze raz (najlepiej 15 razy), potem wyjdź na świeże powietrze i poobserwuj ptaki i wypowiedz się na temat lotu jeszcze raz.
 
Last edited:
Top Bottom