Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

+
Mylisz się :p.

A no tak, myślałem że będzie tylko w stroju z trailerów i tym z kapturem, a ta sukienka pewnie nie poszła do kosza :p
 
Była gdzieś jakaś informacja zaprzeczająca zmianie wyglądu Geralta po zażyciu eliksirów?
Na ostatnim gameplayu tego nie widać.
 
Nie macie takiego wrażenia, że Geralt po przedstawieniu się wygląda na speszonego, zawstydzonego?
To lekko spuszczone, nieśmiałe spojrzenie - czyzby w Geralcie odezwała się natura wrażliwca?

Mnie się wydaje, że mruży oczy bo tam słońce nawala po ślipiach.
 


Wrrr.

Robisz wrr z powodu czarnej brody Geralta czy na wspomnienie tej samej wioski z vgx? :p
Bieda tej lokacji niestety wylewa się z ekranu, w dodatku dla mnie w całej grafice brakuje... jakiegoś filtra, blura, bo ja wiem? (nie wierzę, że to napisałem).
Generalnie wszystkie obekty (w tym Geralt) nie sprawiają wrażenia współistnienia w jednym świecie, ale jakby były wklejone na kilku planach, odcinają się mocno od tła.
 
Robisz wrr z powodu czarnej brody Geralta czy na wspomnienie tej samej wioski z vgx? :p
Bieda tej lokacji niestety wylewa się z ekranu, w dodatku dla mnie w całej grafice brakuje... jakiegoś filtra, blura, bo ja wiem? (nie wierzę, że to napisałem).
Generalnie wszystkie obekty (w tym Geralt) nie sprawiają wrażenia współistnienia w jednym świecie, ale jakby były wklejone na kilku planach, odcinają się mocno od tła.
Myślę, że to po prostu chodzi o brodę. Ale w innych ujęciach widać, że jest biała.
 
@deymos - To nie jest chyba wioska z VGX, miałem wrzucać gifa już wczoraj, ale się powstrzymałem, bo tamta wioska leży na terenach Novigardu a to są raczej Ziemie Niczyje. :p
 
@Ant15tarrr, @sebogothic - tym gorzej:p

Dla silnika i devów - bo ciężko mi zrozumieć, dlaczego broda zmienia kolory i jak widać Redom też ciężko - premiera tuż-tuż i takie bugi w gameplayach budzą moje obawy.

Dla budowy świata, bo jeżeli to prawda i nie jest to ta wioska to jest łudząco podobna, a taki wiatrak to dość charakterystyczny element...
 
Wg mnie wioska wygląda świetnie. A określenia bieda z nędzą co najwyżej mógłbym użyć w pozytywnym tego znaczeniu. Po prostu widać, że wioska jest biedna i ponura, a to dodaje klimatu tej grze. Niezła odmiana od np. pełnych życia ulic Novigradu.
 
Wg mnie wioska wygląda świetnie. A określenia bieda z nędzą co najwyżej mógłbym użyć w pozytywnym tego znaczeniu. Po prostu widać, że wioska jest biedna i ponura, a to dodaje klimatu tej grze. Niezła odmiana od np. pełnych życia ulic Novigradu.

Chodziło o czarną brodę Geralta, której PATROL jest, mówiąc delikatnie, antyfanem.
 
Dobra, dobra. Tych będziesz miał jeszcze dość :p

Nie macie takiego wrażenia, że Geralt po przedstawieniu się wygląda na speszonego, zawstydzonego?
To lekko spuszczone, nieśmiałe spojrzenie - czyzby w Geralcie odezwała się natura wrażliwca? :D

Też odniosłem takie wrażenie

Aż mi się wtedy ten mem przypomniał :p

View attachment 11058
 

Attachments

  • happy-oh-stop-it-you.png
    happy-oh-stop-it-you.png
    60.9 KB · Views: 40
Liczę, że CDP poprawi błędy przenikania obiektów (tzw. "geometry clipping") który jest widoczny zwłaszcza na włosach Geralta. Kucyk przenika przez kołnierz, chyba tak nie powinno być?
Nie da się tego naprawić, wszystko musiałoby być podłączone pod silnik fizyczny, czyli może za dziesięć-piętnaście lat.
 
Nie da się tego naprawić, wszystko musiałoby być podłączone pod silnik fizyczny, czyli może za dziesięć-piętnaście lat.

Kolega z CDP? Jak się nie da, to można robić obejścia, czyli nie ubierać geralta w ubrania z wysokim kołnierzem, albo usztywnić kucyk, albo zmienić fryzurę.
"Nie da się" to dość mało zadowlające mnie wytłumaczenie.
 
Jak się nie da, to można robić obejścia, czyli nie ubierać geralta w ubrania z wysokim kołnierzem, albo usztywnić kucyk, albo zmienić fryzurę.
Mamy przestać ubierać postaci w ubrania i dawać im fryzury, bo pojawia się coś, co istnieje od początku grafiki 3D i przeszkadza jednemu człowiekowi?
 
Idąc takim tropem w Unity trzeba wywalić 3/4 ubrań i kapturów, bo nie pasują i przenikają :p

I tak, w tamtych screenach chodziło o brodę, która wieczorem jak widać i nocą na otwartej przestrzeni jest czarna, a w jaskini bez światła bielutka :p Fenomen.
 
Jak ja bym wyglądał , tak jak Geralt na nowym gejpleju to , bym miał wszystkie kobiety :D. Cóż nie można mieć wszystkiego.
 
Top Bottom