WAŻNA INFORMACJA o nadchodzącym połączeniu kont RED/GOG

+
Ej, te zdublowane konta są genialne. Można zupełnie legalnie cierpieć na rozdwojenie jaźni, kłócić się z samym sobą, przyznawać RP i wrzucać post pod postem. Że też sam na to nie wpadłem, ech...
 
Że też sam na to nie wpadłem, ech...
Już widzę oczyma wyobraźni kółko wzajemnej adoracji składające się z fanów, znawców i zwolenników cyklu dobowego w świecie realnym i wirtualnym. A to wszystko w jednej, dostojnej osobie Eustachego.
Dzień, noc. Piękne rzeczy.
 
Już widzę oczyma wyobraźni kółko wzajemnej adoracji składające się z fanów, znawców i zwolenników cyklu dobowego w świecie realnym i wirtualnym.

Moje alter ego Kermit the Frog (mam już nawet taki cudaśny awatar) ego stałoby w całkowitej opozycji do eustachego albo byłoby hejterem absolutnym, jedno z dwóch. Tworzenie kopii zapasowych użyszkodnika jest zbyt oczywiste i nudne. Szkoda marnować na to wspaniałe możliwości, jakie niesie ze sobą double konto. Ale niestety już za późno, chlip...
 
Jest dobrze. Komp nie wybuchł. Świat jak stał, tak stoi. Myślałem że będzie więcej zgadywanek kto jest kto, ale widzę, że większość ocalała :D
 
Jest dobrze. Komp nie wybuchł. Świat jak stał, tak stoi. Myślałem że będzie więcej zgadywanek kto jest kto, ale widzę, że większość ocalała :D

Kto zawczasu zapobiegał, nie musi teraz leczyć* :D.

___________________________________
*) i dlatego na wszelki wypadek trzymam nieopodal flaszkę MOCNO rozgrzewającej paprykówki ;).
 
Mam pytanie. Po połączeniu kont i zalogowaniu się straciłam nicka Nirenith i pokazuje mnie jako bielol. Jest szansa żeby to zamienić? Nie lubię tego drugiego nicka. Szukałam w ustawieniach GOGa, ale nie znalazłam takiej opcji.

O a teraz widzę, że straciłam też swoje posty lol. Tak jakby nie połączył kont tylko pokazywał GOGowe.
 
Mam pytanie. Po połączeniu kont i zalogowaniu się straciłam nicka Nirenith i pokazuje mnie jako bielol. Jest szansa żeby to zamienić? Nie lubię tego drugiego nicka. Szukałam w ustawieniach GOGa, ale nie znalazłam takiej opcji.
O a teraz widzę, że straciłam też swoje posty lol. Tak jakby nie połączył kont tylko pokazywał GOGowe.
Jeśli konta były na innych adresach email, to się nie połączyły. Były?
 
Jeśli masz dwa różne konta na gogu, to podczas logowania jest możliwość zmiany konta domyślnego. Chyba się to change account zwało. Na dole ramki logowania.
 
No to jesteśmy po "przejściach" :).

Aż mi wczoraj forum nie działało, ale teraz jest już git.
Jednak będzie trzeba (niektórych) ludzi na nowo szukać ;).

Sam, dla niepoznaki, zmieniłem avatar, ale mój nick tylko się rozjechał, więc...
 
Trochę zamieszania było, ale dobrze się skończyło* :).

*przestaję spamować bo mnie z kimś pomylą
 
@Rustine

 
Top Bottom