Smocze łuski

+
Po każdych wyborach możesz walczyć z Operatorem. Nawet będąc po stronie wiewiórek po przejściu przez mglę mogłeś iść sobie do domku na klifie i zabrać manuskrypt dzięki któremu uaktywnia się strażnik w kanałach w 3 akcie no i przejście do Operatora. No ale jeśli nie możesz walczyć z Operatorem no to jedynym sposobem na zdobycie łusek jest zabranie ich z kwatery Filippy zaraz po uratowaniu Triss. Wcześniej się tam nie dostaniesz bo drzwi będą zamknięte.

Ale chwila. Mówisz się chciałbyś nową zbroje na początku aktu. Z tego co pamiętam smocze łuski nie są potrzebne do wykonania jakiejkolwiek zbroi. Potrzebujesz ich do wykonania jedynie spodni bratobójcy. Jeśli nie zależy Ci na pęłnym rynsztunku Bratobójcy a jedynie na samej kurtce no to nie ma żadnego problemu ze składnikami do niej. Są ogólno dostępne w każdej chwili. Jeśli jednak interesuje Cie pełny rynsztunek to jedynym wyjściem aby go posiadać jest posiadanie łusek czyli walka z Operatorem lub kwatera Filippy ale nie na początku aktu.
 
Po każdych wyborach możesz walczyć z Operatorem. Nawet będąc po stronie wiewiórek po przejściu przez mglę mogłeś iść sobie do domku na klifie i zabrać manuskrypt dzięki któremu uaktywnia się strażnik w kanałach w 3 akcie no i przejście do Operatora. No ale jeśli nie możesz walczyć z Operatorem no to jedynym sposobem na zdobycie łusek jest zabranie ich z kwatery Filippy zaraz po uratowaniu Triss. Wcześniej się tam nie dostaniesz bo drzwi będą zamknięte.

Ale chwila. Mówisz się chciałbyś nową zbroje na początku aktu. Z tego co pamiętam smocze łuski nie są potrzebne do wykonania jakiejkolwiek zbroi. Potrzebujesz ich do wykonania jedynie spodni bratobójcy. Jeśli nie zależy Ci na pęłnym rynsztunku Bratobójcy a jedynie na samej kurtce no to nie ma żadnego problemu ze składnikami do niej. Są ogólno dostępne w każdej chwili. Jeśli jednak interesuje Cie pełny rynsztunek to jedynym wyjściem aby go posiadać jest posiadanie łusek czyli walka z Operatorem lub kwatera Filippy ale nie na początku aktu.

Uratowałem Triss i dalej nie mogę się dostać do domu Filippy.
No nic, pozostaje mi skończyć grę bez rynsztunku bratobójcy. Chyba że po drodze uda mi się jakoś je znaleźć.

PS. Trzeba mieć pełne wyposażenie, jeśli nie masz to otrzymujesz obrażenia.
 
Hmm być może ma to jakiś związek z manuskryptem z domku na klifie w 2 akcie. Jeśli go nie zdobyłeś to być może automatycznie gra nie udostępnia wejścia do kwatery Filippy lub coś w ten deseń chociaż to mało prawdopodobne. Nie wiem z tego co pamiętam nawet jeśli byłem po stronie wiewióra i nawet jeśli zostawiłem go na pastwę losu i poszedłem za Triss to po jej uratowaniu i powrocie na dziedziniec Loc Muine mogłem wejść do mieszkanka Filippy i zabrać łuski z kufra. Jeśli u Ciebie jest to nie możliwe to nie wiem jak Ci pomóc.
Zawsze możesz ukończyć grę ze wszystkim od bratobójcy a założyć sobie spodnie starszej krwi na przykład i set też jest fajny no ale wiadomo to już nie to samo co komplet.
 
Da się dostać do Domu Filippy. Mi udało się tam wejść po pierwszej rozmowie z Radowidem. Drzwi były otwarte, lecz z tego co pamiętam nie dało się odpalać tych świeczek na najwyższym piętrze, aby dostać się do skrzyni. :>
 
Nie o tej skrzyni była mowa ;). Chodziło o skrzynie w pokoju Filippy w której są smocze łuski. Skrzynia na górze jest zapieczętowana i tam jest sztylet dający możliwość poprowadzenia troszeczkę inaczej końcówki walki ze smokiem no i jest to przedmiot fabularny. Smocze łuski nie.
 
Wiem o tym. Lecz mi też chodziło o skrzynię w której znajdują się Smocze łuski, że dostałem się do domu i zdobyłem łuski właśnie po rozmowie z Radowidem.
 
Ścieżka iorwetha-uratować triss
w zadaniu królewska krew bronimy stanisa,idziemy do obozu Henselta po jego krew ,kiedy już zdobywamy krew lądujemy przed obozem,w tym momencie idziemy na klify do domu ,niszczymy znakiem aard beczki i schodzimy na dół trzeba jeszcze zapalić w dobrej kolejności świece i już zaczyna się zadanie Przed Stuleci.
W Loc Muinne idziemy do Brasa z Ban Ard póżniej zchodzimy do kanałów gdzie trzeba zabić operatora i z jego truchła zabrać smoczą łuskę (sam tak przechodziłem 100% powodzenia)
Ścieżka iorwetha-uratować Filippe
zaprowadzamy oślepioną filippe do jej komnat gdzie czeka iorweth w któreś ze skrzyń znajduje sie smocza łuska
 
@Protean84 Wszystko fajnie ale to co napisałeś jest wiadome :). Pytanie brzmiało jak zdobyć smocze łuski w miarę wcześnie na początku 3 aktu a nie dopiero praktycznie na dwie finałowe walki. Chodziło tez o to co zrobić jak ktoś manuskryptu z domu nad klifem nie zabrał.
 
Top Bottom