Krakowska inicjatywa

+
Fakt, ale co zrobić? Wszyscy wciągnęli się w zabijanie zombie, a Arkham, Robinson i BSG są znacznie bardziej skomplikowane więc wypadałoby żeby każdy przeczytał instrukcję, a w takie cuda nie wierzę :p

PS. Naszła mnie ochota na odświeżenie BSG :hmmm:

 
Hehe tak jak mnie wczoraj naszła ochota na odświeżenie sobie eurobiznesu ale to i tak było poniżej Twojej godności :D.
 
Nigdy nie zejdziemy na słabe gry! Maczety do boju!

 
Usłyszeli, że lubicie takie gry i dlatego dali nam stolik przy kiblu żeby każdy wiedział, że oto są gracze drugiej kategorii, których można opluwać :(
 
Czyli tak czy owak czwartek zaklepany. Na profilu Facebookowym Hexa jest info o pierwszych urodzinach Hexa. Impreza odbywa się w sobotę od 12 do 18 i gra się w co się chce a przy tym Hex rozdaje jakieś nagrody atrakcje czy coś :). Nie wiem jak z miejscami ale zakładem że krucho :D. Jakby ktoś miał chwilkę w sobotę i był w okolicach to można przynajmniej na chwilkę wpaść ;). Ja podejrzewam że tak zrobię ;).
 
Jeśli masz ochotę i czas to nie zaszkodzi, ale wszyscy potwierdzą, że objaśnienie na żywo wystarcza żeby ogarnąć co i jak ;)
 
No jak, przecież wszyscy dokładnie studiowaliśmy instrukcję już na tydzień przed właściwą grą :p
 
Top Bottom