Co nieco o sprzęcie

+

Co nieco o sprzęcie

  • poniżej 25 FPS

    Votes: 9 2.1%
  • co najmniej 25 FPS

    Votes: 28 6.7%
  • co najmniej 30 FPS

    Votes: 141 33.5%
  • co najmniej 40 FPS

    Votes: 93 22.1%
  • co najmniej 60 FPS

    Votes: 98 23.3%
  • nie patrzę na framerate

    Votes: 52 12.4%

  • Total voters
    421
Forumowe czarodzieje od sprzętu, potrzebuje pomocy. Moja Lycosa przestała działać. Wczoraj sobie normalnie pisałem, nie minęło 10 min i z niewyjaśnionych powodów klawiatura zmarła ...
 
Forumowe czarodzieje od sprzętu, potrzebuje pomocy. Moja Lycosa przestała działać. Wczoraj sobie normalnie pisałem, nie minęło 10 min i z niewyjaśnionych powodów klawiatura zmarła ...

Zmieniałeś USB? Przeinstalowywałeś sterowniki? :p
 
Niestety nie.

---------- Zaktualizowano 18:25 ----------

Udało mi się załatwić drugi komputer do testów. Jeśli tam nie będzie działała, jakieś porady?
 
Witam wszystkich.
Zastanawiam się nad kupnem laptopa gamingowego MSI - GS70 2QE lub jakiś od ASUSA. Chciałem kupić go głównie pod Wiedźmina 3. Rozważam taką opcję, ponieważ już w październiku wyjeżdżam na studia (Politechnika). Tam będę mieć jakieś darmowe dzięki uczelni programy czy coś w tym stylu. Dzięki temu łatwiej będzie pracować wracając do domu i biorąc laptopa. Chciałem też do niego dokupić monitor, bo nie przepadam za grą na laptopach, ale jak już mówiłem, rozważam tę opcję ze względu na studia. Czy taki pomysł jest opłacalny? Może lepiej kupić PC? Co sądzą bardziej doświadczeni ludzie w tej dziedzinie ode mnie?
 
Last edited:
Ja bym przeznaczył 2k na lapka i 5k(3,5k-4k na budę, około 1k na mysz, klawiaturę, monitor) na PCta. :) Wydaje mi się, choć mogę się mylić, że taki pecet będzie zbliżony lub lepszy od tego lapka. Jednakże jeżeli lubisz grać zawsze, czy to będzie w domu, czy na studiach, to moje rozwiązanie jest do dupy :p
 
Last edited:
Na studiach to zamierzam podłączyć do laptopa 2 monitory i może klawiaturze. A wracając do domu, albo na jakiś wyjazd jak na normalnym laptopie. Tylko z tego względu rozważam kupno laptopa.
 
Na studiach to zamierzam podłączyć do laptopa 2 monitory i może klawiaturze. A wracając do domu, albo na jakiś wyjazd jak na normalnym laptopie. Tylko z tego względu rozważam kupno laptopa.
Nie kupuj laptopa. Do W3 kup kompa:) Wydasz 3600~ z monitorem by grać na High
 
Wkurzają mnie panowie z AMD powoli. Pasuje mieć nowego radka przed W3, to nie ! Bedzie premiera w czerwcu i to papierowa wiec nie wiadomo czy w sklepach nie pojawi sie w lipcu. A dlaczego tak ? Bo chcą żeby zeszło więcej 2xx bo zalegają w magazynach. Noszk...
 
Bo z dolarem to jest tak: jak gospodarka USA wzrasta, a polska słabnie - dolar idzie w górę. Jak w USA recesja, a w Polsce "zielona wyspa" - dolar idzie w górę. Jak cokolwiek się dzieje w którymś z państw byłego bloku wschodniego - dolar idzie w górę.
 
Już czuje te ceny Tytana czy serii 300.. oj będzie się działo, niekoniecznie dobrze.
Chociaż na Tytana niewiele to wpłynie karta elitarna przez taki kurs dolara stanie sie jeszcze bardziej elitarna przez wyższą cenę, gorzej z segmentem mid-range, ten może być niezłym szokiem !
 
Top Bottom