[mod] Wiedźmin 1: Powrót Białego Wilka

+
gdy instaluje moda to wiedźmina mam na program files a ten mod instaluje mi sie w files x86 jako Wiedźmin i tam jest parę plików
Podczas instalacji jest napisane, żeby wybrać główny katalog Wiedźmina.
Uruchamiasz skrót do nieistniejącej gry.
 
no to wybierałem tak, może się coś pomyliłem, teraz instaluję znów i dokładnie wybrałem, zobaczymy.

wybrałem główny katalog i znów zainstalowało mi folder o nazwie Wiedźmin w x86 z paroma plikami, jakby instalator mnie nie słuchał.

zainstaluję wieśka tam gdzie domyślnie i pewnie będzie śmigać.
 
Last edited:
Powinno, bo zrobiłem początkowo tak samo jak ty. Źle wybrałem katalog w instalacji.

ale to nie o to chodzi.

Mam laptopa i dysk C, tam mam Program Files i Program Filesx86, większość mam w x86 (gry) i jak instaluję Wiedźmina to mi proponuje domyślnie tam a ja zainstalowałem na Program Files (zwykłym) i podczas instalacji moda dobrze wybierałem katalog, ale zamiast wrzucać pliki do folderu z grą to robiło mi jakby nowy folder z grą na x86 i tam było parę plików a gra jest na zwykłym files.

tak wgl to może mi ktoś wyjaśnić co to za różnica czy files czy filesx86, czym to się różni?
 
ale to nie o to chodzi.

Mam laptopa i dysk C, tam mam Program Files i Program Filesx86, większość mam w x86 (gry) i jak instaluję Wiedźmina to mi proponuje domyślnie tam a ja zainstalowałem na Program Files (zwykłym) i podczas instalacji moda dobrze wybierałem katalog, ale zamiast wrzucać pliki do folderu z grą to robiło mi jakby nowy folder z grą na x86 i tam było parę plików a gra jest na zwykłym files.

tak wgl to może mi ktoś wyjaśnić co to za różnica czy files czy filesx86, czym to się różni?
O tym mówię, zrobiłem dokładnie to samo.
Dlatego zrób, jak mówiłeś i powinno hulać.
 
Bardzo fajny trailer, nawet nie mam się do czego przyczepić :teeth:

Zastanawiam się tylko, czy sformułowanie "characters look" jest na pewno poprawne jako "wygląd postaci". Znaczy tam by się apostrof przydał, ale mi chodzi o same wyrażenie. Trzeba zawołać specjalistkę - @undomiel9, pomożesz? :D

---------- Zaktualizowano 14:07 ----------

Mnie po głowie by chodziło bardziej coś w stylu "new character appearance". Ale to nie w ramach czepiania się, tylko takiej rozkminy :D
 
Ja bym dała "new character looks", bo apostrofy tak średnio robią w prezentacjach. Ew. "images", ale "appearances" nie brzmi źle, a ogólnie to bardzo fajny film i bym się nie czepiała, bo wiadomo, o co chodzi ;p
 
Gratki za trailer, wyszedł naprawdę genialnie. Jest co prawda kwestia tego wcześniej wspomnianego zdania, ale reszta miodzio. Czas odpalić PBW ;)
 
Last edited:
Zastanawiam się tylko, czy sformułowanie "characters look" jest na pewno poprawne jako "wygląd postaci"
Zastanawiałem się nad tym trochę, ale w końcu poprosiłem o radę kumpla, który angielskim posługuje się na co dzień (studiuje za granicą) i powiedział, że spokojnie mogę użyć "new characters look" .

Także nie wiem komu już ufać :D
 
Świetnie to się prezentuje.
Skończyłem w tamtym tygodniu wreszcie grę z modem i łał, Panowie, łał. Wrażeniami podzielę się chyba później. :p
 
Trailer miodzio ;). Miałem juz okazje oglądac na "mniejszym" ekranie w zgiełku i hałasie knajpy i już robił wrażenie, a jak teraz zobaczyłem na spokojnie w domu to szczęka opada ;). Gratulacje dla @adventus za trailer a dla chłopaków z ekipy PBW za nowego ducha kultowej gry dzięki któremu można przejść niby to samo a jednak coś zupełnie innego :). Oby tak dalej :D.
 
Top Bottom