Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
A komnata Triss w W1 się nigdy nie zdarzyła, mam rozumieć?
Zresztą nawet jeśli ta argumentacja była by zasadna - gdzie tu kolory? Pomieszczenie oświetla ogień i nic więcej.

Książkowe opisy wskazywały na to, że nad Kaer Morhen wiecznie wisiały ciemnoszare chmury, padał deszcz i w ogóle świat w wiedźmińskiej twierdzy widzi się monochromatycznie?

Nie mogę sie zgodzic. Triss dostala najlepsza komnate a wiedzmaki przytargali Jej najlepsze wyro, ale mimo to (nie przytoczę dosłownego opisu ASa bo nie pamiętam) wyglądało to jak zapuszczona rudera a nie jak pokoje Ludwika XIV z podłogą wypolerowaną na lustro .
 
Nie mogę sie zgodzic. Triss dostala najlepsza komnate a wiedzmaki przytargali Jej najlepsze wyro, ale mimo to (nie przytoczę dosłownego opisu ASa bo nie pamiętam) wyglądało to jak zapuszczona rudera a nie jak pokoje Ludwika XIV z podłogą wypolerowaną na lustro .

Taaaaa...

 
Nie mogę sie zgodzic. Triss dostala najlepsza komnate a wiedzmaki przytargali Jej najlepsze wyro, ale mimo to (nie przytoczę dosłownego opisu ASa bo nie pamiętam) wyglądało to jak zapuszczona rudera a nie jak pokoje Ludwika XIV z podłogą wypolerowaną na lustro .

Serio nie macie się czego czepiać? Czytając ten temat co chwila idzie się wkurzyć... Mogła ją sobie zawsze wypolerować w sposób magiczny etc.
 
Serio nie macie się czego czepiać? Czytając ten temat co chwila idzie się wkurzyć... Mogła ją sobie zawsze wypolerować w sposób magiczny etc.

Czy ktoś się czepia? To po prostu spekulacje, między innymi temu służy to forum. Masz zastrzeżenia - daruj sobie lekturę.
 
Widzieli?
Na niemieckim facebooku zamieszczono informację o materiałach mających ukazać się w przyszłości
-wkrótce zobaczymy drzewko zdolności i ulepszenia pancerza
-będą dzienniki
-artworki
-w kwietniu pojawi się making of niemieckiego dubbingu
-gameplay z PS4
-ktoś zapytał, czy zobaczymy trochę "zieleni" np. jakieś łąki czy wzgórza, odpowiedzią było: "Więcej w przyszłości"
 
Ten ktoś chyba nie oglądał ostatnich materiałów. Ja ma już dość łąk, wzgórz i lasów.

Zgadzam się. Najwyższy czas na naprawdę olbrzymią piaszczystą równinę - po 15 minut koniem w każdą stronę. Jako intro. Po czymś takim wszystko co napotkamy będzie tak miłą odmianą, że na pewno nie będzie to downgrade. Wtedy będzie to superupgrade nawet w 16 kolorach na rozdzielczości 640x480.

PS. Dodawanie nawiasów z pisanek uznałem za zbędne.

PPS. Lecz przynajmniej jadąc stępa będzie można pooglądać z bliska i szczegółowo cykl dobowy a tęskniący za roślinnością będą mogli się zatrzymać i wgapić w drzewko umiejętności przy czym inne drzewka nie będą rozpraszać ich skupionej uwagi. Bez alchemii się nie obejdzie bo na trzeźwo to się tego nie da przeżyć bez uszczerbków na psychice.
 
Last edited:
[…]
PPS. Lecz przynajmniej jadąc stępa będzie można pooglądać z bliska i szczegółowo cykl dobowy a tęskniący za roślinnością będą mogli się zatrzymać i wgapić w drzewko umiejętności przy czym inne drzewka nie będą rozpraszać ich skupionej uwagi. […]

A jak się okaże, że cykl dobowy ma kartonowy model i rozmazane tekstury, a do tego poszczególne godziny doczytują się zbyt blisko kamery? A do tego upływajacy czas nie będzie rzucał wolumetrycznego cienia, a mimika pogody będzie zbyt cukierkowa?
 
Ale po cóż takie drastyczne rozwiązania? Można po prostu nie kupić i nie grać w W3.

To nic innego wam nie zostało tylko palnąć se w łeb

Panowie:) Wolnego :) Please !!!
Zaczyna mnie już zdrowo przerażać traktowanie serio moich pokręconych postów.
BTW - W łeb się już wiele razy palnąłem. Zdecydowanie zbyt wiele miejsc na świecie jest zbyt niskich.
Nie zamierzam powtarzać tego doświadczenia ze względu na downgrade, upgrade, middlegrade ani też z powodu grafiki ani z powodu audio.

czas nie będzie rzucał wolumetrycznego cienia, a mimika pogody
Tu zdrowo przegiąłeś albo mam za mały rozumek. Straciłem ponad kwadrans z wielce dla mnie cennych godzin porannych na próbie ogarnięcia i wyobrażenia sobie jak czas rzuca mimika bo zrezygnował z rzucania wolumetrycznym cieniem.
BTW - Są jakieś inne mimiki czy tylko te od pogody? I czy Dudu też jest od pogody? (Wiem! Kret jest mimikiem!?! Inne pogodynki też::)
 
https://www.youtube.com/watch?v=yn6-pxyjlWg&feature=youtu.be
Ech no tak kończą teraz gry AAA, a gdyby sobie wzięli dodatkowe dwa miesiące jak radzą tu na forum to pewnie by podołali zrobić jak w alphie.

Niezły numer swoja drogą Nightmare Creatures .. to się grało .. nie wiem kto ma prawa do marki po upadku Kalysto, chyba Eidos miał ostatnio.
Ciekawe jakie porównania będą jak Dziki Gon wyjdzie, chyba zestawienie trójki z Wiedźminem od Metropolis
 
Top Bottom