Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Z potworów to widzimy dwa rodzaje latających syren: z błoniastymi i ptasimi skrzydłami, smoka (zapewne widłogon), nowego ghula, pierzastego drakonida pod Novigradem, nekkery, górskie trolle, węża wodnego, odmienionego biesa, coś jakby zgnilce, jakieś czarne i zielone dziwolągi na dole mapki, na środku dziwnego humanoidalnego stwora z maczugą, a na samej górze... coś co wygląda jak Bean Seidhe !!! :D
PS. No i jeszcze upiora na samym wschodzie.
 
Mnie ciekawi czy ta wiwerna pod novigradem to nie jest może jakiś lokalny boss :D Wiwerna zaatakowała wioskę (czy pare chatek) i sobie zrobiła domek :>
 
Mnie ciekawi czy ta wiwerna pod novigradem to nie jest może jakiś lokalny boss :D Wiwerna zaatakowała wioskę (czy pare chatek) i sobie zrobiła domek :>

To jest Gryf przecież :p To są ogólnie chyba obszary występowania, jak jakiś potwór jest obok miasta, to nie znaczy że on tam stoi tylko że mniej więcej w tych rejonach można się na niego nadziać. Tak mi się wydaje.
 
W dolnym rogu obszaru z Kaer Morhen stoi jakiś blady tłuścioch z małymi rogami. Któż to taki :p
Wygląda trochę jak ten ogr:
 
@up
To chyba to - taka sama postura i rogi.

@MadYarpen
Rozmawiamy o mapie, która przedstawia świat Wiedźmina - mapa pochodzi z magazynu Gamestar.
 
Last edited:
Aaa widzę, ta mapa to raczej chyba taka artystyczna wizja, która nijak się nie ma do świata gry jak mniemam? Coś za blisko to Kaer Morhen Novigradu;)
 
@shasiu Tak, to on ;>

Jak ktoś chce screeny i mapę to pisać do mnie na priv.

---------- Zaktualizowano 20:42 ----------

Aaa widzę, ta mapa to raczej chyba taka artystyczna wizja, która nijak się nie ma do świata gry jak mniemam? Coś za blisko to Kaer Morhen Novigradu;)
Zgadza się, artystyczna wizja. Wszystko jest wciśnięte na jeden kwadrat, wielkości miast i obiektów nie należy brać na serio :p
 
Aaa widzę, ta mapa to raczej chyba taka artystyczna wizja, która nijak się nie ma do świata gry jak mniemam? Coś za blisko to Kaer Morhen Novigradu;)

Tak, odległości raczej nie należy brać pod uwage, liczy się content, a wydaje się tego dość sporo :)
 
Aaa widzę, ta mapa to raczej chyba taka artystyczna wizja, która nijak się nie ma do świata gry jak mniemam? Coś za blisko to Kaer Morhen Novigradu;)

Ta mapa pokazuje tylko tereny znajdujące się w grze, dlatego widzimy kaer morhen wraz terenami które możemy eksplorować na wschodzie. To nie znaczy,że się w rzeczywistości stykają

---------- Updated at 10:43 PM ----------

Czy tej mapy nie wolno tu wstawić?

Nie można
 
Top Bottom