Bloodborne

+
Kusi mnie ta gra ze względu na to, że wiele osób twierdzi, że walka w Wiedźminie ma być "soulsowa", wiec może warto trochę poćwiczyć. Jednakże wole poczekać na recenzje bo wydanie 250 zł nie przychodzi mi lekko :(.
 
Kusi mnie ta gra ze względu na to, że wiele osób twierdzi, że walka w Wiedźminie ma być "soulsowa", wiec może warto
No właśnie. Postaram się wyjaśnić na czym polega cały myk. Osoby, które grały w W2 i w Soulsy będą wiedziały o co mi chodzi - system walki.
Ten w W2, w porównaniu do Dark Souls, jest taki jakby płaski, słaby, mało satysfakcjonujący. W przeciwieństwie do Dark Souls, w którym ów system walki jest bardzo miodny.
Do czego zmierzam ? System walki w Bloodborne jest jeszcze lepszy, wystarczy zapuścić powyższy gameplay i popatrzeć: dynamiczne uniki, cięcia, odskoki, jak to płynnie i pęknie wygląda. Właśnie - wygląda, a co dopiero jak się samemu zagra - sam miód, wspaniała grywalność.
Zmierzam do tego, że zagranie w Bloodborne przed W3, może okaleczyć doznania i satysfakcję płynąca z walki w tym drugim tytule (W3).
 
Mnie takie coś kompletnie nie bawi. Nie w takiej konwencji. Zbija klimat, wczówkę i tak dalej.
Nie pasi - zwyczajnie.
E tam. Nikt ci nie każe tej broni używać (choć wygląda na dość potężną). To tylko swego rodzaju easter egg. Tak samo jak...
[video]https://youtu.be/7hiwHDaBN20[/video] świnka z pierwszego Dark Souls :)
 
E tam. Nikt ci nie każe tej broni używać (choć wygląda na dość potężną). To tylko swego rodzaju easter egg. Tak samo jak...
[video]https://youtu.be/7hiwHDaBN20[/video] świnka z pierwszego Dark Souls :)
No tak, jasne. To pikuś.
Ale super wygląda ta buława, zanim zamienił ją w tą felgę. Fajny, niebieski prądzik z niej wychodzi :) Uwielbiam takie smaczki
 
Ale super wygląda ta buława, zanim zamienił ją w tą felgę. Fajny, niebieski prądzik z niej wychodzi :) Uwielbiam takie smaczki
Ano, fajna jest. Zresztą, wszystkie pokazane dotychczas bronie w Bloodborne są ciekawe, oryginalne i świetnie wykonane (tak, nawet to koło). To kolejny (po bossach i lokacjach) dowód, że w kwestii designu From Software nie ma sobie równych.
 
Wszystko fajne piękne w Bloodborne tylko jedno ale... które wymaga natychmiastowej poprawki, albo zabije to grę, serio ja bym rzucił w kąt. Gra gdzie nieodłączną częścią mechaniki jest umieranie, i to czasem często ma takie czasy ładowania toż to samobój !

[video=youtube;GPKFHWmi-q0]http://www.youtube.com/watch?v=GPKFHWmi-q0[/video]

Patch obowiązkowo jak najszybciej albo spadnie tona hejtu.
 
Zobaczymy, bo coś takiego jest niedopuszczalne i nadaje się na lincz, gra gdzie ginie się czasem po kilka razy, aż nie nauczysz się taktyki na danego Bossa... już czuje te szpilki wbijane przez Microsoft Oby tak nie było, bo Sony coś niema dobrej passy na exy, najlepszy exclusiv do tej pory to Remaster, więc wstyd.
 
Wysypał sie worek z ocenami. Średnia na Metacritic przy 33 recenzjach wynosi 93. Jest dobrze.
 
Wychodzi na to że Sony ma wreszcie grę dla której warto wybrać ich platformę, bo jak na razie to te ich tytuły ekskluzywne były słabe.

Recenzja na gramie -> CLICK

@Daniel Abatemarco
 
Last edited:
Top Bottom