Społeczność pyta - Miles Tost (Projektant poziomów)

+
Społeczność pyta - Miles Tost (Projektant poziomów)



“Społeczność pyta” to nowy cykl materiałów, w których będziemy prezentować Wam sylwetki osób tworzących grę Wiedźmin 3: Dziki Gon. Na pierwszy ogień trafił nasz projektant poziomów - Miles Tost.

Czym dokładnie zajmuje się Miles? Jak wygląda jego dzień pracy? Z jakich narzędzi korzysta? Czy to prawda, że cały świat gry został przygotowany ręcznie? To tylko kilka z ponad 50 pytań zadanych przez członków społeczności z naszego forum, którym Miles stawił czoła. Jesteście ciekawi odpowiedzi? Zapraszamy do lektury tekstu oraz do wpisywania w komentarzach, kogo chcielibyście zobaczyć w kolejnych odsłonach cyklu!
 
Osobiście nie chcę absolutnie nic wiedzieć o scenariuszu.

Wiesz dałem Pana Blachę bo po prostu chętnie posłuchałbym osoby, która jest w studiu od czasów W1, i jest według mnie bardzo ciekawym człowiekiem, nie chodziło mi o spoilery fabularne.
 
Najlepszy wywiad RED-ów, śmiem stwierdzić, że w ogóle od początku ogłoszenia Wiedźmina 3. Oby więcej tego typu inicjatyw i czekam na wywiad z Panem Blachą, Damienem Monnierem oraz Jose Teixeirą,
 
A ja bym bardzo chętnie posłuchał kogoś kto zajmuje się pisaniem scenariusza. Spoilerów się nie obawiam, bo REDzi takowych zawsze unikają. Chciałbym wiedzieć jak to wygląda od kuchni, jak tym razem podeszli do sprawy w porównaniu do W2. Czy nadal Jaskier, Zoltan itd. będą stać z boku, czy raczej możemy liczyć na fajnie poprowadzone wątki z nimi. I nie tylko.
 
Koledzy @Swooneb i @Qyzu' wspomnieli już o tym - chętnie i ja poczytałbym wywiad z kimś odpowiedzialnym za walkę i umiejętności. W ogóle interesuje mnie cały proces motion capture i lipsync. :)
 
Moja - robocza - propozycja kolejnych wywiadów. Kolejność przypadkowa.
Andrzej Kwiatkowski
Karolina Kuzia/Joanna Radomska
Jose Teixeira
Hanna Obradović
 
Jeden z wywiadów powinien być z osobą, która mogłaby dokładnie nam opowiedzieć skąd się brały inspiracje do tworzenia budynków, dekoracji, ubrań dla postaci i potworów.
To by było mega :)
 
Top Bottom