Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Ejj no spokojnie z tym pijanym :D. To znaczy hmm właśnie otwieram trzecie piwo... No ale temat jest o EK wiec robicie off top koledzy i mogłem się pomylić :D.
 
Trzeba więc chyba napisać maila z zapytaniem, czy na steelbook się załapaliśmy. W dodatku steelbook jest w nazwie produktu, więc gdyby go nam koniec końców nie wysłali, to nie wiem czy nie podpadałoby to pod niezgodność towaru czy coś. Przez ponad pół roku takiego info na stronie cdp.pl nie było.

Nowy Avek i głupota niektórych forumowiczów dopadła? :/ Jaka niezgodność? Informacja jest i ilekroć patrzyłem na tą ofertę w CDP.PL to ta informacja była... Serio ludzie opanujcie się i po prostu dokładnie czytajcie. :)
 
Nowy Avek i głupota niektórych forumowiczów dopadła? :/ Jaka niezgodność? Informacja jest i ilekroć patrzyłem na tą ofertę w CDP.PL to ta informacja była... Serio ludzie opanujcie się i po prostu dokładnie czytajcie. :)

Nie, sam pamiętam, że taka informacja była, ale Nars zwrócił mi kiedyś uwagę, że takowej nie ma. I nie było jej przez długi czas.
 
Nie, sam pamiętam, że taka informacja była, ale Nars zwrócił mi kiedyś uwagę, że takowej nie ma. I nie było jej przez długi czas.

Czyli, że średnio raz na miesiąc pojawiała się na parę minut gdy sprawdzałem tą ofertę? :p
 
Trzeba więc chyba napisać maila z zapytaniem, czy na steelbook się załapaliśmy. W dodatku steelbook jest w nazwie produktu, więc gdyby go nam koniec końców nie wysłali, to nie wiem czy nie podpadałoby to pod niezgodność towaru czy coś. Przez ponad pół roku takiego info na stronie cdp.pl nie było.
Wczoraj rozmawiałem z przedstawicielem cdp.pl i powiedział, że póki widnieje "Steelbook" w nazwie produktu to steelbooki są dostępne i dołączona do edycji standardowych, jak i do EK, ale jest ich coraz mniej i radzi się spieszyć z zamówieniami.
 
Mógłby mi ktoś DOKŁADNIE napisać gdzie na CDP.PL znajdę swój preorder na edycję kolekcjonerską? Zamówienie złożyłem zaraz po wystartowaniu preorderów, wszystkie maile potwierdzające i informujące żeby czekać do premiery (płatność trzy tygodnie przed) otrzymałem.

Pamiętam, że był jakiś problem, że zamówienia na chwilę zniknęły ale nie logowałem się wtedy do serwisu. Ktoś pomoże?


EDIT: Najbardziej pomocne byłoby chyba "drzewko" w które zakładki po kolei wchodzić żeby dokopać się do zamówienia.
 
Mógłby mi ktoś DOKŁADNIE napisać gdzie na CDP.PL znajdę swój preorder na edycję kolekcjonerską? Zamówienie złożyłem zaraz po wystartowaniu preorderów, wszystkie maile potwierdzające i informujące żeby czekać do premiery (płatność trzy tygodnie przed) otrzymałem.

Pamiętam, że był jakiś problem, że zamówienia na chwilę zniknęły ale nie logowałem się wtedy do serwisu. Ktoś pomoże?


EDIT: Najbardziej pomocne byłoby chyba "drzewko" w które zakładki po kolei wchodzić żeby dokopać się do zamówienia.

Rzucam linkiem siedemsetny raz: http://pomoc.cdp.pl/hc/pl/articles/203795208-Zamówienia-na-grę-Wiedźmin-3-Dziki-Gon

I przy każdej zakładce z W3 jest takie info:
CDP.pl said:
Informacja dla Klientów, którzy złożyli zamówienia na grę Wiedźmin 3: Dziki Gon przed 22.01.2015:

CDP.pl pragnie zapewnić wszystkich użytkowników, którzy złożyli zamówienie w przedsprzedaży na grę Wiedźmin 3: Dziki Gon, że wszystkie Wasze zamówienia są zarejestrowane w naszej bazie danych.
W chwili obecnej nasi administratorzy pracują nad dodaniem do Waszych kont stosownej zakładki, w której znajdziecie swoje zamówienie na tę grę.

Przepraszamy za te chwilowe niedogodności i prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość.
Źródło
 
Trzeba więc chyba napisać maila z zapytaniem, czy na steelbook się załapaliśmy. W dodatku steelbook jest w nazwie produktu, więc gdyby go nam koniec końców nie wysłali, to nie wiem czy nie podpadałoby to pod niezgodność towaru czy coś. Przez ponad pół roku takiego info na stronie cdp.pl nie było.
Wczoraj rozmawiałem z przedstawicielem cdp.pl i powiedział, że póki widnieje "Steelbook" w nazwie produktu to steelbooki są dostępne i dołączona do edycji standardowych, jak i do EK, ale jest ich coraz mniej i radzi się spieszyć z zamówieniami.
Zgadza się, napisałem do pomocy technicznej i dowiedziałem się, że póki widnieje pozycja Wiedźmin 3 + Steelbook tak długo dostępne są steelbooki.
No to te 60zł nie poszło na zmarnowanie :p
 
Tak po prawdzie, jeśli coś trwa dwa miesiące to określenie "chwilowe" nie za bardzo pasuje. Mogliby powiedzieć, że raczej przed wysyłaniem maili z płatnościami się owa funkcjonalność nie pojawi. o ile dobrze pamiętam termin ostateczny podano na połowę marca.
 
Potem przesunęli na połowę kwietnia. Może zdążą. Tylko po co nam to wtedy będzie potrzebne?
A po co Ci jest to potrzebne już teraz? Zamówienie na pewno pojawi się przed uruchomieniem płatności, ponieważ będzie jej trzeba dokonać właśnie przez stronę cdp.pl. A z otrzymanej od OK informacji wynika, że zamówienia przywrócą na przełomie marca/kwietnia, tak więc już niebawem.
 
Top Bottom