Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Skąd przekonanie, że "zwalisty" musi równać się "otyły"? Nigdzie w książkach Dijkstra nie był opisywany jako człowiek z nadwagą. Potężnie zbudowany, niedżwiedziowaty, owszem.

Zresztą, jak się ma dwa metry wzrostu to i pięćdziesiąt kilogramów nadwagi nie będzie się za bardzo rzucało w oczy. I z całą pewnością nie obciąży motorycznie tak jak mogłoby kogoś niższego.
 
Hehehe Dijkstra:

 
W SoD wszystkie prezentowane włosy postaci były modelami lowpoly, bez użycia HairWorks.

I wyglądało to naprawdę dobrze, na tyle, że nie wiem komu na co hairworks.

U mnie w wyobraźni zawsze miał żabowatą twarz, bardziej rozlazłą na szerokość aniżeli wysokość

Kiedy to nie jest wielki i gruby chłop, tylko zwyczajnie zapuszczony, tłusty. Dijkstra nie był Jabbą. Sam uważam, że projekt szpiega jest świetny i mocno zbliżony do wizerunku tegoż z kart powieści.
 
Skąd przekonanie, że "zwalisty" musi równać się "otyły"? Nigdzie w książkach Dijkstra nie był opisywany jako człowiek z nadwagą.
Człowiek gruby ma więcej ciałka niż człowiek z nadwagą. Nadwaga to tylko nadwaga. A w sadze Dijkstra był wg ASa właśnie gruby, a jakby było tego mało, porównywał go do wieloryba a jego same ręce do kaszalotów :p I tak jak pisał solan, to że wyglądał jak opasły wieloryb wcale nie oznaczało, że nie mógł wykonywać tamtych czynności na Thanedd. Wyobrażacie sobie wysokiego spaślaka i już zakładacie mu plakietkę "niepełnosprawny" :p

Robię własny zwiastun i potrzebuję ujęć w jak najlepszej jakości ;)
O. Jak miło. Ja zanim się wezmę za swoja wersję jeszcze poczekam na więcej materiałów z cut-scenkami.

Jak będziesz miał już jakieś pierwsze efekty swoich prac albo chęć pogadaniu o montażu to wbijaj tutaj :p
 
Ano. Teraz wszystkie zbroje wyglądają w sumie tak samo, zmieniają się tylko niektóre elementy i kolory -Tak jak to było widać na concept artach. Ciągle jest jakaś gruba kamizela, do niej albo kiecka, albo kolczuga i masa kolorowych dodatków. Wszystko zdaje się kręcić wokół tego samego, tej samej bazy. To wygląda jakby Geralt wszystkie te ciuchy brał z najmodniejszych sklepów Toussaint -_o Stroi się bardziej na jakiegoś barona, niż wiedźmina. Gdzie te skromne kurtki skórzane...

Chyba będzie trzeba liczyć na moderów. Taczka REDpointów dla tego, co mi zrobi kurtkę z W1.

Bo na razie jedyny materiał z W3 na którym Geralt wygląda jak Geralt, to ten:
http://i.imgur.com/KSYNlSu.jpg
 
Last edited:
Ja myślę jednak, że Geraltowi nie przeszkadzałaby ta jedna płytka na lewym i jedna na prawym ramieniu, gdyby miałoby to uratować mu życie. Poza tym jak inaczej pokazać zachodniemu graczowi (ŹLI ZACHODNI GRACZE ALERT!), że ten tier zbroi jest wyższym od poprzedniego jak poprzez dodanie ćwieków na rękach, czy naramiennika z większą zawartością procentową stali?
 
Ciągle jest jakaś gruba kamizela, do niej albo kiecka, albo kolczuga i masa kolorowych dodatków. Wszystko zdaje się kręcić wokół tego samego, tej samej bazy. To wygląda jakby Geralt wszystkie te ciuchy brał z najmodniejszych sklepów Toussaint -
Jakich sklepów..... z ciucholandów ;)
 
Top Bottom