Assassin's Creed

+
UBI wyda trzy AC będące odsłonami w 2,5 D. Gry będą osadzone w Chinach Indiach oraz Rosji.


O ile pomysły na czas i miejsce fajne, to już sama forma gry (proste 2D zamiast otwartego świata z historią) nie bardzo.
 
Nie wiem czemu mają służyć takie zapowiedzi zajawki zajawek zajawek zwiastunów w dzisiejszych czasach skoro zwykle na długo przed oficjalną zapowiedzią wszyscy wszystko wiedzą. Już parę miesięcy temu wyciekły pierwsze obrazki i konkrety dzięki czemu powyższemu filmikowi nie towarzyszy zainteresowanie i rozmyślanie cóż to może być, bo wiemy doskonale. Tak samo było przy Black Ops 3, niby enigmatyczna zapowiedź, a i tak od razu było wszystko wiadomo. Po co więc czekać?
 
#hype. Czekałem tak długo!!! Ileż można robić kolejną część?

Rok :( Chociaż pewnie inny oddział znaczy na pewno robił tą część :p . Co nie zmienia faktu, że co rok wychodzą nowe/stare kotlety.
 
Last edited:
Przecież AC robią na zmianę w kilku studiach i średni czas produkcji w cale nie wynosi rok, a 2-3 lata.

Skoro nowe AC ma być w UK w XIX wiecznej Anglii to może rzeczywiście natrafimy akcent polski - w końcu wedle niektórych teorii Kuba Rozpruwacz był Polakiem :).
 
AC: Victory to teraz AC: Syndicate. Wszystkie wcześniejsze plotki z Kotaku (akcja w wiktoriańskiej Anglii, linka z hakiem itp.) zostały potwierdzone. Głównym bohaterem będzie Walder Frey Jacob Frye, który lubi się bić i pić. Czyli zapewne powtórka z Edzia.

http://www.eurogamer.pl/articles/2015-05-09-nowe-assassins-creed-otrzymalo-podtytul-syndicate-raport

Ponadto, w sieci pojawił się obrazek:
 
Okres historyczny jest fajny.

Jak tylko wyjdzie takie bardziej dopracowane Unity, wówczas będę zadowolony.

Czekamy do 12 maja na jakieś pierwsze konkrety.
 
Podobno Syndicate ma mieć dwoje protagonistów - rodzeństwo Jacob i Evie (75% 25% ) i będzie miał wiele do czynienia z półświatkiem.
 
Widzę, że tradycji musi stać się zadość. Na konsolach mamy konkretną datę premiery (23 października), a na PC jest tylko 'jesień 2015'. Ech...

---------- Zaktualizowano 18:43 ----------

Zwiastun:

[video=youtube;d-D8K3TnQSQ]https://www.youtube.com/watch?v=d-D8K3TnQSQ[/video]

Spider-Batman i Gangi Nowego Jorku Londynu czyli stary, dobry (?) Assassin's Creed.
 
Podoba mi się. Nie dlatego, że jest w tym gameplay'u coś zachwycającego (poza grafiką tak naprawdę nic), a przez... szczerość. Może dziwnie to wygląda w przypadku Ubisoftu, a jeszcze dziwniej wyglądać będzie to, co napiszę niżej.

Podoba mi się, że na materiale widać bugi, niedoróbki, pop-in i poucinane animacje. Cieszy, że nie jest to wyreżyserowana pod względem każdego, najmniejszego szczegółu prezentacja (vide Watch_Dogs, The Division czy Rainbow Six: Siege), idealna pod każdym względem. Poza tym podoba mi się odejście od walki bronią białą na rzecz pięści. A i główny bohater wydaje się być fajny (i jest prawie moim imiennikiem :p)

Względem gry nie mam dużych oczekiwać, broń Boże nie zamierzam kupić jej na premierę. Poczekam na recenzję, Digital Foundry i, przede wszystkim, opinie graczy. Jeśli okaże się, że gra rzeczywiście jest dobra i dopracowana to ją kupię. Choćby dlatego, że bardzo lubię klimaty wiktoriańskie (choć Syndicate to bardziej czasy rewolucji przemysłowej, ale to nieważne) .
 
Top Bottom