Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Może ktoś łaskawie odpowiedzieć o co chodzi z przenosinami tatuaży z W2? Jakimi tatuażami, bo jedyne co pamiętam to te u bandytów i karków ze straży przybocznej Loredo we Flotsam.
 
Obie gry przeszedłem w stu procentach... Wiem o tatuażach, ale jaki cel w tym by przenosić je u Ves, które powinna mieć od samego początku rozgrywki, bandytów, karków takich jak w straży przybocznej Loredo, serio przykuwacie uwagę do jednego zadania, które ma nieznaczny wpływ na całość rozgrywki? I tak preferuję stronę Iorwetha ;)
 
Obie gry przeszedłem w stu procentach... Wiem o tatuażach, ale jaki cel w tym by przenosić je u Ves, które powinna mieć od samego początku rozgrywki, bandytów, karków takich jak w straży przybocznej Loredo, serio przykuwacie uwagę do jednego zadania, które ma nieznaczny wpływ na całość rozgrywki? I tak preferuję stronę Iorwetha ;)
Po "Na kacu" Geralt zyskuje tatuaż na szyi. I jest to we Flotsam, przed wyborem strony. O jakim przenoszeniu tatuaży dla Ves, bandytów i straży mówisz? :|
 
Ktoś tu chyba nie ogarnia napływających informacji ;) Wiem, ze był przy przed wyborem strony. O takim imporcie "
  • Tatuaże z Wiedźmina 2 mogą zostać przeniesione do "trójki" na PC dzięki zapisanym stanom rozgrywki.
"
 
I w większości są to właśnie pytania kretyńskie, sprawdzałem te pytania i wolę je w ładnie ułożonej formie, czego niestety Twitter nie zapewnia. Pytania o liczbę godzin, o system zniszczeń łodzi, o Ciri, o znaki to już było wałkowane praktycznie co Q&A...
 
I w większości są to właśnie pytania kretyńskie, sprawdzałem te pytania i wolę je w ładnie ułożonej formie, czego niestety Twitter nie zapewnia. Pytania o liczbę godzin, o system zniszczeń łodzi, o Ciri, o znaki to już było wałkowane praktycznie co Q&A...

Pytanie o tatuaż (nie tatuaże! jak to wszystkie serwisy u nas zmałpowały od kogoś) nie było kretyńskie, to taki mały smaczek oznaczający czy CDPR trzyma się detali i wezmą pod uwagę taki szczegół jak ktoś kończy grę z tatuażem na szyi. Sam mam sejwa z tatuażem i go wykorzystam bo ciekaw jestem czy będą z tego tylko i wyłącznie konsekwencje estetyczne, czy coś więcej (może Yennefer się wścieknie?)
 
I w większości są to właśnie pytania kretyńskie, sprawdzałem te pytania i wolę je w ładnie ułożonej formie, czego niestety Twitter nie zapewnia. Pytania o liczbę godzin, o system zniszczeń łodzi, o Ciri, o znaki to już było wałkowane praktycznie co Q&A...

Proszę bardzo, tylko później nie pisz takich postów jak "Ktoś tu chyba nie ogarnia napływających informacji" bo wychodzisz na ignoranta. Połowa rzeczy została przeinaczona co kolejny raz utwierdza mnie w przekonaniu jak na śmiesznie żałosnym poziomie stoi dziennikarstwo związane z grami.
 
Tyle nowego, że zaczynam się bać, czy żeby upchnąć ustawienia kamery nie przycięli Novigradu. Z 10 długości łodzi, na screenie sprzed dwóch lat, do 7 długości. :troll:



[size=-2]Kto to jeszcze pamięta?[/size]

E: A już dodali mury. :facepalm:
 
Last edited:
Ale przynajmniej wymienialna waluta i pożyczki! Tylko boję się, że Oreny niestety będą służyły tylko do tego by je wymienić po psim kursie i w ten sposób utracić część zgromadzonych milionów z W2 (mnie nigdy nie zostawało więcej niż 500 orenów to się nie wkurzam).
 
Ja to mam nadzieję, że system zapisu gry będzie się opierał na 'slotach' / 'profilach' tak aby np 2 osoby mogły komfortowo grać.. oby nie było to tak jak w W2 ... -.-
 
Im mniej będę miał na samym początku to dla mnie lepiej. Mogę zaczynać nawet z pięściami. Nie rozumiem jak ludzie mogą chcieć tysiące orenów z saveów z W2. Przecież to zniszczy całą zabawę. Od samego początku ułatwiać sobie grę, mając dodatkowo świadomość, że już do końca nie będzie tak jak gra była zaprojektowana? Ja poproszę wersję z kredytem do spłacenia na dzień dobry.
 
Jak ostatnio sprawdzałem podczas ponownego przechodzenia W2, to z 25k orenów zdobytych w pierwszej części (plus należytych 8k za łeb de Aldersberga, których nie widziałem nigdy, pewnie posłużyły jako dowód rzeczowy w śledztwie ws. zamachu na króla :p) do W2 zaimportował mi się... tylko jeden (oren, nie tysiąc :p). A gdzie reszta? :p
 
Top Bottom