Bloodborne

+
Urzekło mnie te starcie

Boss


Ja bym tego nie naprawiał, taki samczek, coś jak pamiętne garnki na głowę w Skyrim

@Daniel Abatemarco
Jeśli to jakiś szczególny Boss to leci w spoiler.
 
Last edited:
Ja się złamałem i właśnie kupiłem, jutro może będę dostawał pierwsze baty. Po GTA V zachciałem jakiejś trudniejszej gry, zobaczymy jak mi podejdzie. Design i klimat mi się podoba bardzo, walka także. Ciekawe jak to będzie w praniu.
 
doświadczony wiedźmin który dopiero zaznajomił się z dualshockiem;)

---------- Zaktualizowano 09:29 ----------

Okazuje się że nigdzie w Warszawie nie ma gry, wbrew informacją na stronach/allegro. Czekam na dostawę:(
 
Gra się rozeszła, jak już pisałem wcześniej, sam pracuję w sklepie z grami wideo i wiem jak to wygląda teraz z Bloodbornem u dostawców ;)
 
Jest dużo sklepów takich mniejszych, Game Over, No Game, Gekon i parę innych. W żadnym jednak raczej Bloodborne'a nie znajdziesz tak samo jak w sieciówkach ;)
 
Sklepy informują, że BB ma się*pojawić jutro w dostawie, także kto jest zainteresowany, niech jutro czyha, bo pewnie znów się szybko rozejdzie ;)
 
Ja zgarnąłem ostatni egzemplarz z empiku w warszawie:D Jakiś człowiek zarezerwował i nie przyszedł, więc idę dzisiaj odebrać.
 
Ja muszę czekać jeszcze tydzień, chlip :(.
A tymczasem:
Kto gra - niech korzysta póki może jeśli chce sobie zepsuć zabawę ;).
 
Otworzyłem dziś pudełko z Bloodbornem a tam w środku reklama Wiedzmina 3 :smiling:
 

Attachments

  • bloodborne-unboxing-image-5.jpg
    bloodborne-unboxing-image-5.jpg
    178.2 KB · Views: 48
  • maxresdefault.jpg
    maxresdefault.jpg
    142 KB · Views: 50
Last edited:
Top Bottom