Wiedźmin 3: świat

+
z racji dnia jaki jest, chyba na próżno szukać dzis dyskusji na temat.

 
Noc i dzień zawsze się będą rozróżniać, nawet jeśli Wiedźmin aż tak dobrze nie odda tej różnicy. Więc spokojna głowa.
 
noc w wiedźminie jest za jasna
Nie zgadzam się, noc w wiedźminie jest idealna i wcale nie wygląda jak dzień. Lubię ją, podziwianie widoków (zwłaszcza w nocy) jest bardzo przyjemne. Miło, że będzie to możliwe w wiedźminie :).
 
Wiedźmin to dobra gra i nie sądzę żeby trochę jaśniejszy neonowy noc mógł zepsuć całe wrażenia z tej historii Geralta, Yennefer i Ciri, i tak większość graczy przesypia w grach noc i czeka na dzień.
 
A Triss to co? Jest taka niekochana, taka niedoceniana, taka odrzucana :(.

Wybacz ale Geralt wolał Yennefer, a Yennefer i Ciri łączyła szczególna więź, Trissula była tylko przybraną siostrą dla Ciri, już bardziej pasowałby w moim poście Jaskier albo Cesarz Emhyr, wybacz. Zresztą kończmy offtop czas rozstrząć temat "dzień i noc".
 
Odnoszę coraz większe wrażenie, że gdy zobaczę w Wielkanoc na stole pisanki i kiełbasę, zacznę się śmiać jak idiota :p Też macie podobnie? ;)
 
Ja myślę że jak zobaczę na stolę w Wielkanoc Triss, Yennefer i Geralta i Cesarza to chyba uznam że się do końca nie obudziłem.
 
Zrobię miniaturową, czerwoną perukę dla kiełbasy i czarne dla wszystkich jajek i pójdę z tym do święconki :p Challenge.
 
Widać, że akademia w Oxenfurcie jest na oddzielnej wysepce miasta. Świetne i bardzo ładne, szkoda tylko, że rozdzielczość mizerna.
 
Widać, że akademia w Oxenfurcie jest na oddzielnej wysepce miasta. Świetne i bardzo ładne, szkoda tylko, że rozdzielczość mizerna.

imo to chyba mial byc bialy most ale potem zmienili koncepcje

nawer na concepcie widac bylo ze miasto bylo dobudowka do mostu,

fajnie wyszla im ta rozbudowa
 
Top Bottom