Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
To czy naprawdę ten jeden groch przerwy od mądrych dyskusji to taka strata i kłopot?

Ależ skąd. Tylko wiesz, imo straszny suchar z tego wyszedł, taki w stylu klasyka, Karola S. Ja wiem, że pierwszy kwietnia, intencje były dobre i w ogóle, ale wyszło jakoś tak byle jak.

Pomysł na Prima Aprilis był rewelacyjny i oryginalny, moim zdaniem.

I w tym punkcie diametralnie się różnimy.

To wszystko dlatego, że Eustachy nie ma na co narzekać, wiecie o tym?

No właśnie już mam. Miło, że i o mnie pomyślano przy tej okazji.

PS Mądre dyskusje mówisz?
 
Last edited:
Ależ skąd. Tylko wiesz, imo straszny suchar z tego wyszedł...
Inicjatywa w wyniku której wstrzymano chociaż na chwile dyskusje na wałkowane do znudzenia tematy z powtarzającymi się w koło argumentami może i być sucharem, ale imo z klasą. I trochę zabawy część forumowiczów ma - a chyba o to w tym wszystkim chodzi. Nawet jeżeli jakość żartu kuleje, to chyba ważniejsze jest ile zabawy z tego ludzie wyciągną.
Ja tam przy chrzanie rzucającym budyniem się uśmiałem, moja luba zerkająca przez ramię także. Cheer up, eustachy, nie bądź mrukiem.
Jutro wszystko wróci do normy.
 
Gdzieś daleko, za górami,
Białowłosy zając bieży,
By odnaleźć swą owieczkę,
Co w nilfgaardzkiej czeka wieży.

Biegnie zając groch calutki,
Nawet w kebab, bez wytchnienia,
Hordy wrogów mu niegroźne,
Nic już nie ma do stracenia.

Sernikland przemierza z buta,
Lasy, pustkowia lodowe,
Pcimie Dolne, setki wiosek,
Minął nawet Częstochowę!

Chrzan już błyszczy, obnażony,
W ręku sernika zająca,
Sami go spotkamy rychło,
Ino wytrwać....
... Do następnego miesiąca :p
 
Może kiedyś sernik, stanie się główną postacią w fimie. Oby, obym doczekał tych czasów.:hatsoff:
 
Mam nadzieję, że z REDów są dobrzy kucharze i upichcą nam w maju królewskie pieczyste podane w gęstym, pachnącym sosiku. Już teraz widać, że nie będzie to pierwszy lepszy kotlet "ze psa" w czerstwej bułce, jakich ostatnio sporo wyszło.
 
Symulator Sernika. W dzisiejszych czasach nie byłoby to w sumie zaskoczeniem.

A symulator tureckiego kebaba? Z prawdziwym kebabem, kebabiarzem i dla każdego serniczek z surówkami w gratisie. To byłoby coś, ehh gdzie Ci mężczyźni?
 
Top Bottom