WAŻNA INFORMACJA o nadchodzącym połączeniu kont RED/GOG

+
Dostałem odpowiedź od GOG. Pani Natalia w mowie ojczystej ... a nie ... chwile ... w mowie Szejkspira odpisała mi, że nick zajęty i jestem skazany na to co mam obecnie :(
 
 
Też pisałem do Eri94 bo straciłem swoje konto forumowe. Dostałem odpowiedz że za niedługo się tym zajmą i odezwą, ciekawe ile to znaczy niedługo? :)
 
Właśnie zalogowałem się na forum, patrze na swój nick i myślę kurka jakąś cyfrę mi dodali? Dopiero po chwili zajarzyłem że to z połączenia redanii z gogiem;)
 
Nie mogłem się przełamać, żeby założyć nowe konto, liczyłem, że problem sam się rozwiąże :p
Daaaamn, dziwnie tak! Mam nadzieję, że Eri94 coś poradzi i dostanę moje stare konto... Jeszcze 2 lata i mogłoby podpisywać niekrzywdzące je umowy, nie można pozwolić mu zginąć :(
Krakowską inicjatywę przepraszam za nieobecność ostatnimi czasy! Nadrobimy :D
 
Zaczyna mi się ta cała sprawa nie podobać. Mija już prawie miesiąc od kiedy nie mogę się zalogować na oryginalne konto i od kiedy napisałem z prośbą o pomoc do administratora i GOGa. Żadnych wieści. Napisałem ponownie kilka dni temu do admina -Zero odpowiedzi. Piszę do GoGa -Zero odpowiedzi.

Mam złe przeczucia...
 
Zaczyna mi się ta cała sprawa nie podobać. Mija już prawie miesiąc od kiedy nie mogę się zalogować na oryginalne konto i od kiedy napisałem z prośbą o pomoc do administratora i GOGa. Żadnych wieści. Napisałem ponownie kilka dni temu do admina -Zero odpowiedzi. Piszę do GoGa -Zero odpowiedzi.

Mam złe przeczucia...

:down:

Do wszystkich, którzy mają problemy z logowaniem oraz chcą dokonać zamiany kont GOG <-> RED. Informuję, że pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu. Jeśli coś się zmieni zostaniecie o tym poinformowani.

Post z wczoraj, także coś w tym temacie działają.
 
Dobra. Ja nie połączyłem tego konta. Niby jestem, a mnie nie ma. To znaczy na forum pisać mogę, ale nie jestem zalogowany. Co robić?
 
Witam.
Posiadam konto na forum TheWitcher.com oraz GOG.com, ale rzadko z nich korzystałem. Dziś wszedłem na GOG i otrzymałem zapytanie czy chce połączyć konta, na co się zgodziłem. Niestety od tego momentu nie mam dostępu do mojego forumowego konta, utworzyło się nowe o takiej samej nazwie użytkownika, a stare zmieniło nazwę na "Dobos.558". Pomyślałem, że może jak utworzę na GOG konto z identyczną nazwą użytkownika to po połączeniu ich odzyskam konto forumowe, niestety stare konto ponownie zmieniło nazwę, tym razem na "Dobos.558.275".
Może to drobiazg, ale chciałbym dalej korzystać z poprzedniego konta, skoro nabiłem już na nim parę postów. Co mam zrobić, aby odzyskać do niego dostęp? Jest to w ogóle możliwe? Pisać w tej sprawie do jakiegoś supportu? Nie jestem na bieżąco z tym co się dzieje na stronie i jestem nieco zagubiony.
 
Top Bottom