Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Potworyczna posucha tu dzisiaj. Może zróbmy mały koncert życzeń chociaż, co chcielibyśmy zobaczyć w poniedziałek? Zawsze się może z tego jakaś dłuższa dyskusja zrobić ;)
Myślałem tak, że może pokażą nam z bliska Oxenfurt i Wronią Żerdź (Czerwonego barona), bo jak dotąd obie mieściny widzieliśmy tylko z daleka. A zdaje się, że są na tyle duże, by było sporo do oglądania :) Poza tym dobrze by było w końcu usłyszeć Ciri.
Oprócz tych rzeczy nic mi nie przychodzi do głowy... No chyba że jeszcze fragment jakiejś większej bitwy, choćby tej morskiej u wybrzeży Skellige.
Osobiście jeszcze czekam po cichu na jakiś krótki fragment walki z Leszym, marzę o tym już od dwóch lat :p
 
Chciałbym na pewno zobaczyć twarz Yen z bliska. Najlepiej jakąś dłuższą scenkę z jej udziałem. Chcę być pewien, że nie schrzanili tej postaci :p
 
Last edited:
Z tego co widziałem to na trailerze miecz przeznaczenia u Emhyra widać , że mówi po polsku nie jak w poprzednich odsłonach więc ten detal od razu zauważyłem , ale na 30 minutowym gameplayu nie zachwycał mnie pokaz mimiki w polskiej wersji :/ Chciałbym zobaczyć ja kto wygląda teraz .
 
Chciałbym na pewno zobaczyć twarz Yen z bliska. Najlepiej jakąś dłuższą scenkę z jej udziałem. Chcę być pewien, że nie schrzanili tej postaci
I tyłek, ponoć tak kanciasty, że można nim chleb kroić. Szczęśliwie dla Geralta, samoistnie nabawił się on selektywnego wzroku jeśli tylko patrzy na Yennefer, bo w porównaniu z Triss przy takich walorach i przymiotach ciała mogłoby różnie być.
 
Witam na forum jestem nowy i przeczytałem trochę stron, z których wynikało, że będzie jakieś DLC. Więc spytałem wujka google, który powiedział, że DLC będzie dołączane do gry co jakiś czas po prostu jak się kupi gre ( bez żadnych dodatkowych kosztów). Czy to aktualne, że za te 130 zł dostanie się zupełnie pełną i ostateczną wersję wiedźmina?(oczywiście tam po jakimś czasie).
 
Witam na forum jestem nowy i przeczytałem trochę stron, z których wynikało, że będzie jakieś DLC. Więc spytałem wujka google, który powiedział, że DLC będzie dołączane do gry co jakiś czas po prostu jak się kupi gre ( bez żadnych dodatkowych kosztów). Czy to aktualne, że za te 130 zł dostanie się zupełnie pełną i ostateczną wersję wiedźmina?(oczywiście tam po jakimś czasie).

Tak, kupując grę otrzymujesz oczywiście pełną wersję i zapewnienie, że w przyszłości dostaniesz za darmo 16 DLC :) Mają się one pojawiać w dość krótkich odstępach zaraz po premierze.
 
Dzięki. W takim razie to jest naprawdę porządna firma. Mam nadzieję, że zrobią w przyszłości jeszcze jakieś ciekawe gry :D
 
Witaj. Nie sądzę. Przynajmniej jeśli za ostateczną wersję rozumieć podstawkę plus wszelkie dodatki. Jest prawie pewne, że wyjdą też płatne rozszerzenia. Te darmowe dlc to drobnica, czyli dodatkowe fryzurki, pancerze, ubrania czy krótkie przygody. Takie coś było i w dwójce. Tylko że do trójki zapewne wyjdzie jeszcze coś większego, za opłatą.
 
Top Bottom