Pillars of Eternity

+
Czy tylko mi podobne wtrącenia w wypowiedź wydają się żenujące?
Społeczność Twitcha jest żenująca i nie powinna go opuszczać. W sumie większość miejsc w internecie ma jakieś problemy. Widzieliśmy dzisiaj również fanboyów z PPE.
 
A ja myślałem, że chodzi o japońskiego wodnego demona :(

btw. obstawa Raedrika mnie jedzie na czwartym poziomie. Kto z was go zabił, a kto uwierzył i pomógł?
 
Pamiętam jak takimi trickami pokonałem jednego ze smoków w Baldur's Gate 2 :D Ech, wspomnienia :p
 
Zabiłem, drzwi i pojedyncze wyciąganie przeciwników Twoimi przyjaciółmi.


cytujac ,,recenzentow gleboka taktyczna walka,,

aka wez swojego wojownika/paladyna stan w kazdym z mozliwych cisnych miejscach gry drzwi waskie przejscia etc.. niech 50x przeciwnikow z AI andrzeja lepera probuje cie atakowc w efekcie bedziesz walczyl caly czas tylko z jednym oponentem reszta bedze sie blokowac na pozostalych i wykanczaj czarami obszarowymi druida/maga a kaplanem buffuj tanka armor redukcja oberaze leczenie etc.... osobiscie polecam dodac lucznika zeby rowniez pomagal twojemu tankowi polecam arbekuz najwieksze obrazenia w grze z broni stosujac sie do tego co napisalem osoba ktora nigdy w zyciu nie grala w tego typu gowno gry ukaczycie ja na natrudnieszum poziomie na forum edziecie mogli sie chwalic jacy to jestescie hardcorowi master race baldur gate II rpg gracze


po 3h na normalu zmienilem na trudny po zrozumieniu ,,taktycznej wymagajacej mechaniki gry POE,, cala zatoke buntu dokaczylem na najtrudniejszym z mozliwych poziomow w 3 akcie polecial unistall tego overhype crapu


a teraz ide grac w COD na najtrudniejszym poziomie trudnosci i szukac ,,glebokiej taktycznej walki,,

,,pillars of eternity is like Skyrim with guns,, IGN 10/10
 
Last edited:
Przypominam wszystkim o czymś takim, jak kultura wypowiedzi. To, że się z kimś nie zgadzamy, nie znaczy że można go obrażać.
 
[...]
To co mnie w tej grze niewątpliwie wkurza, to strasznie rozdęta i nadęta warstwa narracyjna. Praktycznie każdy dialog to ściany tekstu, na dodatek ubrane w opisy, które szerokością i ogólnym poziomem przedobrzenia zahaczają o tolkienowskie opisy jednorożców wyhaftowanych na skarpetkach Legolasa. Odnoszę wrażenie, że autor z każdego zdania próbował uczynić testament swojego kunsztu i w efekcie zapomniał, że robi grę, która ma swoją dynamikę i uboższą warstwę tekstową nadrabia grafiką, dźwiękiem i animacjami. [...]
Na szafot z nim. ;)

pillars of eternity dobra gra .......... kappa


pogralem w to ~~24h i ciesze sie ze zadne powazne studio nie wylozy swoich pieniedzy na gry takiego pokroju to rownalby sie z jego bankrutcwem a tak na powaznie o co chodzi z tym hype i wysokimi ocenami tego gniota ? zachwycanie sie tym czyms to tak jakby zachwycac sie w 2015 roku niemymi filmami z 1920 r dzieki bogu takie RPG tego pokroju juz dawno temu wyladowaly na smietniku elektronicznej rozgrywki tak tak naszczescie nigdy nei gralem w zadne baldury icwindele etcc jak ja zaczynalem grac to tego typu gry juz byly reliktem

na twitch ta gra mm srednio po 300-600 widzow wieli sukces i niesamowita popularnosc kappa a oceny srednie ~~90% nic nie mowia o danej grze
Cóż, dorośniesz do takich gier, to może kiedyś je zrozumiesz.

[...]
a teraz ide grac w COD [...]
Tu jakikolwiek komentarz jest zbędny.

A co do walki - gra jest dobrze zbalansowana, a brak punktów doświadczenia za kilowanie mobków to świetny pomysł zmieniający podejście do gry. Przypomniały mi się stare czasy, aż stworzyłem sobie nową postać w BG2 ;D.
 
Zi3lona prosiła o raportowanie, nie o dyskutowanie z moderacją. Posty poleciały. Jeśli będzie trzeba usunąć następne, ich autorzy zostaną ukarani.
 
Powie mi ktoś, gdzie są te fragmenty rozbitego berła, co go ten rybak szuka?
 
Last edited by a moderator:
W wodzie. Musisz poczekać na odpływ.

Prośby o chowanie takich informacji w spoilery jak widzę na nic... Może jednak weźcie pod uwagę, że niektórzy zaglądają do tego tematu, bo chcą poczytać o wrażeniach z gry, odczuciach jakie mają inni na temat poszczególnych aspektów, ale rozwiązań poszczególnych zadań woleliby do upartego szukać sami. I nawet takie krótkie wstawki skutecznie im psują frajdę.
 
Last edited by a moderator:
Jak słusznie zauważył Yakin, spoilery dotyczące fabuły czy poszczególnych postaci lub zadań lepiej chować w spoilerach żeby nie zepsuć komuś przyjemności odkrywania gry osobiście. Po to m. in. powstała opcja opisywania spoilerów żeby wyraźnie zaznaczyć czy schowany fragment posta zdradza jakieś kluczowe informacje czy może tylko zawiera duży obrazek.
 
Top Bottom