Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

+
Status
Not open for further replies.
Nie mieli pieniędzy i siły.

 
A będziesz tak dobry i wrzucisz jeszcze dzisiaj Stokrotke? :D Straszniem ciekaw jak ją zaprojektowali.
Nie będziesz zadowolony. :p Może wszystko zdążę wrzucić, bo elfich budowli jak widać już nie muszę, więc został tylko młyn, pasek na noże do rzucania i te części interfejsu.
 
@Rustine spodziewałem się, że nie są dopasowane do tego modelu, ale te właśnie były tylko w folderze z tym modelem, a ich rozmiar pozostawia wiele do życzenia. Cześć użyłem z ostatecznego Geralta. Alpha = obóz ;) Trzeba by znaleźć te tekstury z tej alphy
 
@Rustine A chyba, że tak, ale z drugiej strony, model pancerza wskazywałby na wersję z alphy, ponieważ ma wygląd mieszanki W1-W2, a w becie już miał typowo stylizowaną na W2, choć mogę się mylić :)
 
model pancerza wskazywałby na wersję z alphy, ponieważ ma wygląd mieszanki W1-W2, a w becie już miał typowo stylizowaną na W2, choć mogę się mylić :)
Głowa jest z bety, pancerz z alphy. Pancerz z bety jest dostępny gdzie indziej, nawet zrobiłem z niego moda.
 
Nie będziesz zadowolony. :p Może wszystko zdążę wrzucić, bo elfich budowli jak widać już nie muszę, więc został tylko młyn, pasek na noże do rzucania i te części interfejsu.

Niektóre tekstury do młyna i innych budynków z jego stylu architektonicznego nie działają :/

---------- Zaktualizowano 22:10 ----------

Ups...
 
Przeglądam sobie ceny sprzętu na GoLu i aż zastanawiam się czy przy takiej promocji nie kupić sobie PS4 :hmm:.
Niech sobie plują w brodę Ci co przepłacili :devil:.
 
Zasłyszane od sześcioletniego bratanka: w co się dzisiaj bawią dzieci w przedszkolu? W Putina i zrzucanie bomb atomowych :blink:
 
Mam dzisiaj urodziny.

Łączymy się w bólu.

Wracając do istotnych tematów - jak to mówią: "święta, święta i po świętach", ale ile jest was więcej po tym obżarstwie? ;)

Ja osobiście od lat - w takich sytuacjach- stosuje zasadę, że jem różnorodnie ale mało. Jednak z drugiej strony nigdy nie miałem żadnych problemów z nadwagą to co ja tam wiem (wiem tylko, że w święta z telewizorni co chwila straszyła jakaś reklama "genialnego" środka na odchudzanie - przypadek? nie sądzę).
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom