Seriale

+
Dawać mnie to już natentychmiast!! :shock:

 
W czasach drugiego sezonu Arrow takie przerwy też były wkurzające, niestety teraz serial się stoczył więc już tak nie boli :p Przerwa we Flashu wynika chyba z potrzeby popchnięcia akcji w Arrow właśnie, na zwiastunie Oliver ma dość charakterystyczny strój co może oznaczać iż przyjął pewną ofertę, ale muszą to pokazać w Arrowie zanim pokażą we Flashu :p
 
Dzisiaj to muszą pokazać, bo za tydzień Arrow też ma przerwę, tak samo jak Flash.

Co mi przypomniało, że jest nowy odcinek Arrow, brb :p
 
Openisowali z tymi przerwami :/ Dlatego Netflix to najlepsze co mogło spotkać serialomaniaków, cały sezon od razu i każdy sam może sobie dawkować ilość odcinków. A skoro o tym mowa to za tydzień premiera Chojraka (nie)Tchórzliwego Prawnika :D

 
Nie no, na Netflixie zawsze tak jest ;) Hemlock Grove, House of Cards czy Orange is the new black też od razu miały wypuszczane całe sezony.
 
No i nic się nie wyjaśniło po najnowszym odcinku Arrow w kwestii Ligii :blink: Podejrzewam, że ktoś sobie zażartował i zwiastun reszty sezonu Flasha opisał jako zwiastun najnowszego odcinka, to jedyna sensowna opcja. A sam odcinek Arrowa był taki se chociaż końcówka mi się spodobała. Tutaj zajawka kolejnego odcinka:


---------- Zaktualizowano 19:50 ----------

Jeszcze taka ciekawostka, obejrzałem ponownie tamtą zajawkę Flasha i mignął mi... Victor Zsasz z Gotham. W pierwszej chwili pomyślałem sobie "Wow, czyżby te seriale jednak rozgrywały się w tym samym uniwersum?!" jako że odpuściłem sobie tą produkcję kilka tygodni temu i coś mogło mi umknąć. Sprawdziłem jednak tu i ówdzie i okazało się że po prostu ten sam aktor gra zupełnie inną postać we Flashu choć z niewiadomych przyczyn jest ucharakteryzowany identycznie LOL (sam aktor prywatnie wygląda zupełnie inaczej więc to nie jest raczej wynik osobistego imidżu).
 
O dziwo dobry był ten nowy odcinek Arrow, jeden z lepszych w tym sezonie. Chociaż trochę przegięli z tym, że
od razu całe miasto wie, że OQ to Arrow... c'mon, to tak jakby całe Gotham wiedziało, że BW to Batman... Nie podoba mi się ten motyw zbytnio. Chociaż fakt faktem, niezły cliffhanger wyszedł z tego odcinka.
 
Arrow fakt jeden z lepszych odcinków, w końcu coś się zaczyna dziać ale też uważam że przegięli z tym o czym pisze Keth.
 
Co do promo następnego odcinka, na fcb wrzucili dużo dłuższy fragment, prawie półtorej minuty. W sumie jak ten sezon był mi dość obojętny, to w końcu zaczyna wyglądać ciekawie :p
 
BLACK MIRROR: najlepsze science-fiction ostatnich lat, i w sumie czołówka SF kiedykolwiek. Sześć odcinków, sześć różnych historii nie mających ze sobą nic wspólnego poza ogólną tematyką - nowe technologie, jak wpływają na społeczeństwo i na jednostki, wybory których dokonujemy... Do tego każde przedstawione "uniwersum" jest świetne pomyślane, łącznie z różnego rodzaju drobiazgami - rewelacja.


http://www.filmweb.pl/serial/Czarne+lustro-2011-640699
 
To się nacieszyliśmy....

"Dear Facebook Friends, Showtime did not pull the plug on Twin Peaks. After 1 year and 4 months of negotiations, I left because not enough money was offered to do the script the way I felt it needed to be done. This weekend I started to call actors to let them know I would not be directing. Twin Peaks may still be very much alive at Showtime. I love the world of Twin Peaks and wish things could have worked out differently."

https://www.facebook.com/davidlynchofficial/posts/828067360575486
 
Top Bottom