Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Jestem pod wrażeniem. Nie wiem co powiedzieć. Wydawało mi się, że tak powinien wyglądać idealny Gothic, ale teraz wiem, że idealny Gothic (w ogóle idealna gra) nie jest w stanie Naszemu Wiedźminowi do pięt dorosnąć. Bardziej pochlebnie już się nie da. Po prostu ideał! :)
 
To ciekawe jak grał w takim razie ten kusznik.

Jak lewy palec u lewej stopy.


Kto by przypuszczał, że dziadzia Vesemir taki jurny.

 
Obejrzałem i jestem w stanie napisać tylko jedno: RE-WE-LA-CJA :D. Efekty wiatru i oświetlenie wyglądają prześlicznie. Do nowej twarzy Vesemira też już właściwie się przekonałem. Cały wygląd otoczenia, roślinność, domy w wiosce, a przede wszystkim modele postaci (szczegółowość ich wykonania) też mnie w pełni zadowalają. Wiem też, że walka będzie dla mnie bardzo dużym wyzwaniem. Planowałem spróbować od normalnego poziomu, ale pewnie skończy się tradycyjnie na łatwym. A i tak będę ginął częściej niż 99% użytkowników tego forum. No ale dzięki temu czas gry też mi się znacząco wydłuży :D.
 
Niech to licho... Nawet tę wodę całkiem porządnie poprawili. Nie jest to co prawda superszczegółowa wersja bez kompresji, ale i tak roślinność robi niesamowite wrażenie. W tej jednej lokacji jest chyba więcej zieleni niż w całym W2 łącznie. I w W1. To pobojowisko gdzie Geralt walczy z ghulami będzie chyba moją ulubioną miejscówką w prologu - klimat wylewa się z ekranu jak fale tsunami :D
 
Do twarzy dziadzi Vesemira też się przyzwyczaiłem, ale nadal widzę w niej menela.

A w Gameplayu najbardziej podobała mi się walka z bandytami na moście, widać że to action RPG.
 
Piękne 15 minut gameplayu.

Jesli miałbym się do czegoś doczepić (jak typowy Polak) to: nienaturalny odgłos stukotu kopyt na trawie i głos Geralta w angielskim dubbingu - miałem wrażenie że słyszę Christiana Bayle'a w Batmanie ;)
 
Według mnie był to łatwy poziom. Geralt tyle razy przyjął obrażenia, że na hardzie w dwójce by nawet pierwszej walki nie przeżył, bo zginąłby po kilku pierwszych ciosach.
 
Właściwie jedyne co powinni ewidentnie wywalić to ta czerwona poświata wokół ghuli - nie wiem co ma oznaczać ale jest ohydna. mam nadzieję że to nie efekt krwi, która swoją drogą też nadal kuleje. Znaczy się, rozbryzgi są w porządku, ale sama krew wygląda sztucznie i plastikowo.
 
@sebogothic wbija za 3...2...1...
Przecież ja już to pisałem:
Obejrzałem 4 minuty i mogę powiedzieć, że wygląda to świetnie. O takiej grze marzyłem czekając na Obliviona, oba Two Worldsy, Gothica 3, dwa pierwsze Wiedźminy i dopiero teraz Wiedźmin 3 mi to zapewni. Żywy, świetnie wyrzeźbiony, otwarty, spójny świat oraz nacisk na fabułę, klimat, eksplorację... Każdej z wyżej wymienionych gier czegoś brakowało. Ech, jest pięknie. Wreszcie po dwóch pierwszych Gothicach doczekałem się gry przewyższającej je w każdym calu. Idę oglądać dalej.

Za wolny jesteś, oj, za wolny...
 
Super, Geralt będzie mógł sam sobie naprawiać zbroje, dzięki zestawom naprawczym, a już się bałem że będzie trzeba biegać co chwilę po kowalach. :)
 
Według mnie był to łatwy poziom. Geralt tyle razy przyjął obrażenia, że na hardzie w dwójce by nawet pierwszej walki nie przeżył, bo zginąłby po kilku pierwszych ciosach.
Łatwy ma być trybem opowieści dla ludzi, którzy sobie nie radzą. Najprawdopodobniej to był normalny.
 
Top Bottom