Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
A tak nawiasem mówiąc to podobały mi się jak Geralt skakał po tych półkach skalnych. Trochę to sztywne, ale bardzo fajnie wygląda. Widać, że twórcy sygnalizują graczowy gdzie może się chwycić po tych białych plamach na półkach co mi się nie podoba, no ale trudno.
 
Szkoda trochę, że materiał skompresowany. Wszystko wygląda bardzo dobrze, ale też wolałbym, że animacja skoku była jednak trochę bardziej wyważona oraz żeby animacja po skończonej walce była wolniejszym, płynniejszym przejściem do "spocznij". Niby takie drobiazgi, ale myślę, że znacznie poprawiłyby odbiór.
 
Szkoda trochę, że materiał skompresowany. Wszystko wygląda bardzo dobrze, ale też wolałbym, że animacja skoku była jednak trochę bardziej wyważona oraz żeby animacja po skończonej walce była wolniejszym, płynniejszym przejściem do "spocznij". Niby takie drobiazgi, ale myślę, że znacznie poprawiłyby odbiór.

A mnie się podoba taka szybkość animacji. Pokazuje, że Geralt jest faktycznie nieludzko szybkim mutantem, a nie menelem jak Vesemir.
 
W dwójce trzeba było moim zdaniem stanowczo za długo czekać na wyjście z trybu walki, tutaj jest to niesamowicie płynne i szybkie. Bardzo dobrze.
Dodać do tego cutscenki po ważnych walkach i stracony loot z krabopająka. Strasznie frustrujące to było.
 
A wiec tak Geralt
po interaktywnym śnie w Kaer Morhen (Samouczku) budzi się w momencie startu gameplaya z IGN i zaczynamy zabawę a lokacja którą mamy to Biały Sad
 
Last edited by a moderator:
Mam nadzieję (choć szansa jest mała), że to stary build ze stycznia. Popin jest okropny i bardzo psuję mi odbiór całości.
To nie jest build ze stycznia. Wystarczy spojrzeć na animacje biegania i wodę.
A pop-in na pewno nie jest już tak uciążliwy jak w styczniu. Pomijając cienie, jedyną sceną, gdzie mocno go widać jest ta z bandytami.
 
A wiec tak Geralt
po interaktywnym śnie w Kaer Morhen (Samouczku) budzi się w momencie startu gameplaya z IGN i zaczynamy zabawę a lokacja którą mamy to Biały Sad

Spoilery chłopie, spoilery. Wrzuć to w odpowiedni nawias.
 
Last edited by a moderator:
Czuje się nieco wyobcowany. Nie wiem dlaczego wszyscy narzekają na Vesemira, że dziad, menel itp. Dla mnie ta twarz jest niesamowita, niedoskonała ale przy tym jak naturalna, buduje we mnie wrażenie człowieka który wiele wie, wiele przeszedł, jest zmęczony ale ciągle w coś wierzy. Bardzo przekonuje mnie ten Vesemir. Przyznam nawet, że dużo bardziej odpowiada mi ten niż ten z pierwszej części gry.
 
Jeszcze odnośnie gameplayu. Mam nadzieję, że w polskiej wersji Wyzima będzie wymawiana tak jak w poprzednich częściach przez "ź", bo to wg mnie w naszym języku naturalne, że "zi" przechodzi na "ź". To tak jakby słowo "siła" wymawiać tak jak się pisze a nie przez "ś".
 
To nie jest build ze stycznia. Wystarczy spojrzeć na animacje biegania i wodę.
A pop-in na pewno nie jest już tak uciążliwy jak w styczniu. Pomijając cienie, jedyną sceną, gdzie mocno go widać jest ta z bandytami.

Osoby na wieży przy moście 8:56, kawałek lasu za rzeką3:36, droga na moście11:31, kępy trawy:9:47 (chyba metr od Geralta) to tylko niektóre. Naprawdę słabo to wygląda jak na 2015r.
 
Co do gamplay'a. To co się rzuca w oczy:
+ piękny świat
+ dobre dialogi
+ wymagające potwory
- kiepska animacja skakania
- spowolnienie się czasu podczas ataku z konia jak i podczas finisherów odrywa z rytmu walki
- chyba za dużo bandytów w tej grze :p

I pytanie: Kiedy kolejne 15 minut? :p
Oraz: Czy to jest ten duży kwietniowy gameplay, czy będzie coś jeszcze większego?
No i zapomniałem o najważniejszym - CZY JEST WERSJA BEZ KOMPRESJI, ALBO JAKAŚ LEPSZA NIŻ NA YT?
 
Last edited:
Jeszcze odnośnie gameplayu. Mam nadzieję, że w polskiej wersji Wyzima będzie wymawiana tak jak w poprzednich częściach przez "ź", bo to wg mnie w naszym języku naturalne, że "zi" przechodzi na "ź". To tak jakby słowo "siła" wymawiać tak jak się pisze a nie przez "ś".

Czuł bym się bardzo wnerwiony takim obrotem sprawy Wyzima ma być z "ź" tak jak w wersji angielskiej Va fail jest całkiem inaczej wymawiane niż w naszej wersji.
 
Last edited:
Top Bottom