Wiedźmin 3: Dziki Gon

+
Witam
Taka mnie myśl dzisiaj rano mnie naszła ze niebawem rzuca się na nas na Wiedźmina 3 media mainstremowe i myślę ze my jako społeczność forumowa powinniśmy być z chłopakami z Redani do końca bo rożne będą przecież opinie dobre i tez złe a my jako forumowicze znamy te grę od poszewki i od początku tworzenia wiec nie dajmy im zamazać dobrego jej obrazu To dojrzała porządna gra jakiej jeszcze nie mieliśmy Pamiętajcie o tym
Pamiętajcie w jedności siła nie dajmy sie The Witcher is comming ..... :)
 
Akurat argument, że wiedźmin jest dla dzieci łatwo podważyć, ponieważ oficjalnie nadano jej status przeznaczonej tylko dla dorosłych. W tym względzie nie jest potrzebna grze nasza obrona.
 
Chodzi mi o bronienie produktu ze mamy coś do pokazania światu wymyślonego od początku do końca po Polsku napisanego po Polsku naszego własnego a nie kopiowanego z zachodu :)
 
Przyznam, że do tej pory nie spotkałem się z krytyką wiedźmina w mediach masowych. Najczęściej kwestia wiedźmina jest poruszana w kontekście właśnie dumy narodowej oraz porównania polskiej branży gier do przemysłu filmowego (na korzyść gier ;) ). Jeśli spotkałeś się z niesprawiedliwą oceną gry lub kiedykolwiek się z nią spotkasz, to alarmuj - będziemy mieli zaostrzone widły w pogotowiu:D
 
Zanim się kompletnie w tej krucjacie zatracicie, to jeszcze tylko przypomnę, iż istnieje coś takiego jak konstruktywna krytyka.
Dziękuję.
 
Chodzi mi o bronienie produktu ze mamy coś do pokazania światu wymyślonego od początku do końca po Polsku napisanego po Polsku naszego własnego a nie kopiowanego z zachodu :)

To nie ma sensu. Jakby Wiedźmin był grą z zachodu, a miał taki sam klimat i świetny polski dubbing to lubił bym go tak samo. Nie przeszkadzało by mi to w krytyce tak samo jak nie przeszkadza mi teraz. To "brońmy bo polskie" jest żałosne.
 
Jakim cudem kolega u mnie na steamie gra w wiedźmina 3 expansion pass ?

Być może gra w podstawke Wiedźmina 3? Jest jakimś dziennikarzem branżowym czy cuś? Być może Redzi powysyłali kody recenzenckie, jeśli nie to znaczy ze bug jakiś. :p
 
Last edited:
@Marcin_89.683
Może kolegę zapytaj? :p

Ja tylko widziałem, że na Steamie gra widnieje jako po premierze, która była według nich 7 kwietnia, czyli wczoraj. Ale na karcie produktu jest na pisane, że produkt nie jest jeszcze dostępny i że będzie dostępny wkrótce.

Pewnie jakiś bug związany z wprowadzaniem dodatku do sprzedaży, albo omyłka edytora zajmującego się sklepem.
IMHO, jakby gra była dostępna i można byłoby w nią grać, to byśmy wiedzieli. Neogaf, czy inny reddit nie przegapiliby takiej informacji :).
 
Last edited:
Grać w dodatki przed premierą podstawki. Co to się porobiło, za moich czasów takie coś byłoby nie do przyjęcia....
 
@Marcin_89.683
Może kolegę zapytaj? :p

Ja tylko widziałem, że na Steamie gra widnieje jako po premierze, która była według nich 7 kwietnia, czyli wczoraj. Ale na karcie produktu jest na pisane, że produkt nie jest jeszcze dostępny i że będzie dostępny, wkrótce.

Pewnie jakiś bug związany z wprowadzaniem dodatku do sprzedaży, albo omyłka edytora zajmującego się sklepem.
IMHO, jakby gra była dostępna i można byłoby w nią grać, to byśmy wiedzieli. Neogaf, czy inny reddit nie przegapiliby takiej informacji :).


Valve narobiło niezłego bałaganu, ponoć sporo osób myślało że gra już jest po premierze i kupiło ją a tu się okazuje że gry nie ma jeszcze. :D
 
Top Bottom