Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Nie rozumiem ludzi którzy go subskrybują... Gościa się nie da słuchać, często gada głupoty i wyciąga hajs z widzów... Natomiast większość komentarzy pod filmem go krytykuje i pewnie ten ator film usunie za swoją głupotę...
 
Pomijając to że dziwie się jak można go oglądać (sam dostaję odruchu wymiotnego) to fakt bardzo nieprofesjonalnie podszedł do tematu. Dziwię się że REDzi utrzymują kontakty z takimi pseudo znawcami
.......... eh :sad:
 
Maszynka się nakręca, brodaty pan zwany A. zarzuca CD Projektowi zarzucenie swojej polityki, nie dotrzymywanie słowa i (dosyć skrycie) wycinanie kontentu z podstawki.
Ciekawe, czy jeszcze kiedykolwiek zaproszą go do studia, zwłaszcza, że jego "obelgi" nie są uzasadnione.

Jestem zdania, że ludzi, którzy próbują zarobić prowokując nie powinno się w żaden sposób promować, ponieważ cel tego człowieka jest oczywisty. Poza tym co to za czasy, że popularność zdobywają osoby, które mają problem z wyrażaniem własnych myśli, mam na myśli składnie i dykcję tego "youtubera".

Po pierwszych słowach można zorientować się, że ten człowiek nie zdaje sobie sprawy czym jest "growy" biznes, a im dalej tym tylko gorzej.

Mógłbym bardziej rozwinąć ten temat, lecz nie mam obecnie na to zbyt wiele czasu. Ubolewam tylko nad tym, że spora część jego targetu weźmie sobie jego słowa do serca, co niestety przełoży się na negatywną ocenę polityki CDPR, a ta na tle zachodnich standardów i konkurencji jest nad wyraz dobra.
 
Last edited:
Jestem zdania, że ludzi, którzy próbują zarobić prowokując nie powinno się w żaden sposób promować, ponieważ cel tego człowieka jest oczywisty. Poza tym co to za czasy, że popularność zdobywają osoby, które mają problem z wyrażaniem własnych myśli, mam na myśli składnie i dykcję tego "youtubera".

Po pierwszych słowach można zorientować się, że ten człowiek nie zdaje sobie sprawy czym jest "growy" biznes, a im dalej tym tylko gorzej.
Mógłbym bardziej rozwinąć ten temat, lecz nie mam obecnie na to zbyt wiele czasu. Ubolewam tylko nad tym, że spora część jego targetu weźmie sobie jego słowa do serca, co niestety przełoży się na negatywną ocenę polityki CDPR, a ta na tle zachodnich standardów i konkurencji jest nad wyraz dobra.

Pytanie tylko czy jest nad kim ubolewać. Trzeba być chyba inteligentnym inaczej żeby brać słowa tego pana do serca więc wielka strata to nie jest :p.
 
Nie ma znaczenia, czy dodatki są wycięte z podstawki, czy nie. 90% graczy nauczona wieloletnim doświadczeniem uzna, że zawartość ta została wycięta i już. I tak się dokładnie stało: na większości forów i w komentarzach reakcja jest mocno negatywna, a od wybuchu zamieszek ratuje CDPR tylko ich dobra do tej pory reputacja. Trudno mi uwierzyć, że osoby, które zdecydowały o zapowiedzeniu dodatków już teraz nie miały świadomości, że odbędzie się to ze szkodą dla wizerunku firmy. Pozostaje mi więc uznać, że decyzja była podyktowana względami finansowymi: chęcią pozyskania środków ze sprzedaży „passów” już teraz. Najwyraźniej w CDPR uznano, że wypracowano już na tyle dobrą reputację i zaufanie klientów, że można je zacząć wymieniać na inne korzyści.

@dooot ja akurat trafiałem na negatywne. Może miałem pecha... albo Ty szczęście.
 
Last edited:
@norolim Jakieś inne fora czytamy, ja się spotykam w większości z pozytywnymi reakcjami :D (subbreddity: games, witcher, ps4,)
 
Last edited:
@norolim To chyba jednak Ty miałeś pecha, co prawda przeglądam głównie zagraniczne, ale tam zdecydowana większość jest pozytywna, ba nawet na neogafa z ciekawości wszedłem i o dziwo tam też pozytywne przeważają...
 
A ja to tam nawet nie widzę zupełnie nic złego w tych dodatkach. :/
To, że są płatne, to chyba nic dziwnego.
A ludziom, jak to się mówi, od dobrobytu się w dupach poprzewracało, i wszystko chcieli by darmowe.
Jedyna dziwna rzecz, to to, że zapowiadają to tak wcześnie.

Dlaczego zawsze jak coś napiszę, to nagle na forum zapada milczenie?
Aż tak głupi jestem, czy to jest spisek? :sad:
 
Last edited:
No właśnie ja też mam takie odczucia. Absolutnie nie mam nic przeciwko tym dodatkom, jestem pewien, że zasłużą poziomem i jakością na każdy wydany na nie grosz/cent. Nie rozumiem jedynie , dlaczego rozpoczęli przedsprzedaż tak wcześnie. Pachnie to trochę falstartem, no ale niech im tam będzie, i tak kupię prędzej czy później ;) Chętnie poznałbym jednak oficjalne motywy takiego, a nie innego terminu.
 
Last edited:
Koleś o pseudonimie "Ator" jest znany z trollowania, ale takiego wynikającego z głupoty, a nie błyskotliwości. Szkoda, że każde pierdnięcie tego miernego youtubera jest cytowane na forum. Gościu nie jest obecnie żadnym źródłem informacji, wie tyle co my albo i mniej (lub ma problemy z pamięcią), tylko lubi sobie popieprzyć od rzeczy z chęci zwrócenia na siebie uwagi. Lepiej by się zainteresował własnym zgryzem.

Swoją drogą, przykre, że Redzi zapraszają taki pustostan na przedpremierowy pokaz gry. Ani nie zrobi im dobrej reklamy, ani rzetelnie nie potraktuje materiału. Praktycznie wykorzystał zaproszenie, żeby wylewać wiadro pomyj - bardzo niezasłużonych przecież - na firmę. I robi to do dziś, jak widać.
 
Last edited:
Jak jeszcze mógłbym przyjąć, że część Oxenfurcka ma jakieś korzenie w podstawce i coś tam może być wycięte, bo pewnie samo miejsce powstawało z potrzeby chwili, to dodatek w Toussaint jest całkowicie odrębnym bytem. Trudno mi sobie wyobazić, że coś takiego miałoby istnieć w podstawce. To jest równie daleko od Novigradu co Kaer Morhen, albo i dalej. podróż tam trwałaby pewnie z miesiąc. Właściwie to nawet nie wiem, dlaczego sięgnęli po aż tak odległy teren, skoro pod nosem jest dobrze opisane miasto z przyległościami, czyli Gors Velen, albo Świątynia Melitele, może już nie tak blisko, ale i tak nie za górami i lasami.
 
Last edited:
Bo Toussaint to świetna miejscówka, o której bardzo przyjemnie się czytało, i w której można stworzyć naprawdę fajne przygody? :)
 
Jak jeszcze mógłbym przyjąć, że część Oxenfurcka ma jakieś korzenie w podstawce i coś tam może być wycięte, bo pewnie samo miejsce powstawało z potrzeby chwili, to dodatek w Toussaint jest całkowicie odrębnym bytem. Trudno mi sobie wyobazić, że coś takiego miałoby istnieć w podstawce. To jest równie daleko od Novigradu co Kaer Morhen, albo i dalej. podróż tam trwałaby pewnie z miesiąc. Właściwie to nawet nie wiem, dlaczego sięgnęli po aż tak odległy teren, skoro pod nosem jest dobrze opisane miasto z przyległościami, czyli Gors Velen, albo Świątynia Melitele, może już nie tak blisko, ale i tak nie za górami i lasami.

Nie wiadomo czy jeszcze będą powstawały kolejne duże gry w tym uniwersum, a zobaczyć Toussaint, którym Geralt się zachwycał to jest coś. No i oczywiście może się tam wiele ciekawych wątków rozwinąć :) Zarówno Jaskier jak i Geralt mają co stamtąd wspominać.
 
Bo Toussaint to świetna miejscówka, o której bardzo przyjemnie się czytało, i w której można stworzyć naprawdę fajne przygody? :)
To zupełnie jak Gors Velen, które ma tą dodatkową zaletę, że można je sensownie połączyć z resztą gry. W zestawie Thanedd z czarodziejkami, Hirundum z rodziną Hofmeierów i młody podróżnik Fabio Sachs. A i Jaskra, Zoltana czy inne postacie łatwiej przenieść o dzień żeglugi, niż sensownie uzasadnić, skąd się wzięli tysiąc kilometrów dalej.
Takie dywagacje.
 
Bo Toussaint to świetna miejscówka, o której bardzo przyjemnie się czytało, i w której można stworzyć naprawdę fajne przygody? :)
Zawsze miło wspominam te momenty w sadze rozgrywające się w Toussaint, zawsze też marzyło mi się zagrać w Wieśka w tej właśnie lokacji. A tu proszę nie trzeba było długo czekać ;) Miejscówka daje naprawdę sporo możliwości i jeśli REDzi dobrze to zrobią a wiem że potrafią to może wyjść świetna przygoda. :)
 
Top Bottom