Otwarty świat Wiedźmina w najnowszym zwiastunie!

+
@Dalhi, sam koń jesteś, to jest JEDNOROŻEC ;)
Swoją drogą, pobrałem wersję bez kompresji i na temat grafiki mogę powiedzieć tyle, że miażdży wszystko co było dotąd, chyba nawet łącznie z VGX który miał dziwne oświetlenie. Można spokojnie stwierdzić, że własnie dostaliśmy drugie SoD, tylko dłuższe i ładniejsze :D
 
Fantastyczny zwiastun. Zapowiada się wspaniała gra, nie mogę się już doczekać. Klimat aż się wylewa z monitora. Na to czekałem. Tak trzymać :)
 
@Esterhazy Jak to nie :p Była kotlina z przyspieszonym cyklem dobowym, eustachy będzie w niebie :p
Nie będzie, bo fragment pokazał jeno przemieszczające się chmurki (przynajmniej wiadomo, że będzie efekt chmur oddzielnych od skyboxu). Nadal eustachy będzie musiał czekać na pełny przyspieszony pokaz mijającej doby :p
 
1:32 Futra wyłączone na głowie gryfa. Po co robić trailer z wersji na Xboxa to ja nie wiem. To jak pokazać najbrzydszą laskę na konkursie piękności.
 
@Zawiszay, dokładnie. Ten gryf jest najbrzydszą sceną w całym trailerze.
Boże, nawet wsad3a zajrzał na forum. Po raz pierwszy od wieków :D
 
Poza głową gryfa wszystko jest ładniejsze od wcześniejszych trailerów. VGX się chowa.
 
1:32 Futra wyłączone na głowie gryfa. Po co robić trailer z wersji na Xboxa to ja nie wiem. To jak pokazać najbrzydszą laskę na konkursie piękności.
Zdajesz sobie sprawę z tego, że na PC też można wyłączyć HairWorks?
 
Top Bottom