Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+

Attachments

  • hhh.jpg
    hhh.jpg
    28.5 KB · Views: 30
Mi tam pasuje, może być to bardzo ciekawa postać :p
O ile będzie taka postać. Bo wampir z tego trailera wygląda jak ktoś, kto pojawia się tylko w tej scenie (albo jednym queście). Zamkną go pewnie z powrotem i koniec wampirowania :p

Trailer bez kompresji ściąga się ze ślimaczą prędkością, szlag mnie trafi. GIFy chcę robić :(
 
@adventus, wątpię, nie wiem czemu ale śmierdzi mi on jakąś ważniejszą postacią... Zbyt duży potencjał, i to już w pierwszym dialogu :D
W czym robisz GIFy tak wgl?
 
Ja też nie mam nic przeciwko jakby pojawił się ktoś na wzór Regisa. Ale jak będzie zbyt dużo podobieństw to jednak może być średnio.
Póki co ten wampir sprawia wrażenie kiepskiego komika, a nie wampira :p Za to Regis by pasował do jego wyglądu IMO.
 
Trochę to "playing cards" się nie dodaje. Grać w karty podobiznami osób które w jakiś sposób Geralt zna?
To tak, jak ja bym chciał grać w pokera kartami na których są aktualne fotografie rodziny bądź znajomych, aczkolwiek mnie, jako osobie która grała w poprzednie części-odbiorcy gry to szczególnie nie razi.

View attachment 12278

Szykuje się również trochę afkowania w pięknych miejscach, co prawda zgubie kilka minut w życiu, ale za to po co jechać na przykład w Tatry? :p
 

Attachments

  • playing cards.jpg
    playing cards.jpg
    263.2 KB · Views: 41
Last edited:
nie wiem czemu ale śmierdzi mi on jakąś ważniejszą postacią... Zbyt duży potencjał, i to już w pierwszym dialogu
No nie wiem, zobaczymy. Ale klona Regisa na pewno nie zrobią, wyrośli z takich praktyk. Ten wampir to burak, w przeciwieństwie do Emiela :p

W czym robisz GIFy tak wgl?
Najpierw tnę na fragmenty film w Sony Vegasie, później przerabiam je na GIFy w Free Video To GIF conventer. Jakiś badziew, ale prosty i szybki :p
 
Ten, skądinąd miły w tonacji, głos narratorki pasuje do Wieśka jak pięść do nosa. Ale marketing iz marketing, swoje prawa ma.
 
Nie powiem, że jest źle, ale żadnego oszołomienia nie odczuwam. Mogłoby być znacznie lepiej, no ale nie będzie. Zdecydowanie powinienem obniżyć próg oczekiwań. Pozostaję z nadzieją, że to nie jest maksimum możliwości. Spora różnica między cutscenkami, a resztą gry, szczególnie w szczegółowości modeli.
I tak jak wcześniej brakowało cieni, to teraz już są, nawet w nadmiarze, bo występują nawet w miejscach, gdzie nie pojawiają się już obiekty, które te cienie mają rzucać.
Tak, tam powinny być stogi siana.
I pani w wiosce dalej robi pranie, ale przynajmniej się zmieniło towarzystwo.
 
Mogłoby być znacznie lepiej, no ale nie będzie.

Grafika na ultra będzie prawdopodobnie tylko trochę lepsza, ale i tak moim zdaniem gra wygląda fantastycznie.
Jeżeli chodzi o stogi siana to jesteś w stanie zobaczyć, że takich obiektów brakuje tylko na statycznych obrazkach, w grze nie zwrócisz na to uwagi, bo nie będziesz w stanie, chyba że skorzystasz z debugowania kamery.
Poza tym nie ma obecnie takiego tytułu, w którym poziom graficzny, szczegółowość detali itd. są równomierne podczas całej gry.
 
Top Bottom