Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

+
Pancerze:

http://i.imgur.com/gBKdPJj.jpg
(niektóre zbroje się powtarzają, bo to klatki z częściowo przesuniętej listy)

Jeśli o ubrania chodzi, to jestem zawiedziony. Tyle wdzianek, a 90% z tego to jakieś jarmarczne kiczowate uniformy i sukienki albo stroje imprezowe. Trudno znaleźć coś, co pasowałoby do Geralta czy wiedźmina w ogóle.

Szok. To jest chyba garderoba Jaskra a nie Geralta.
 
Last edited:
Pancerze:

http://i.imgur.com/gBKdPJj.jpg
(niektóre zbroje się powtarzają, bo to klatki z częściowo przesuniętej listy)

Jeśli o ubrania chodzi, to jestem zawiedziony. Tyle wdzianek, a 90% z tego to jakieś jarmarczne kiczowate uniformy i sukienki albo stroje imprezowe. Trudno znaleźć coś, co pasowałoby do Geralta czy wiedźmina w ogóle.

Szok. To jest chyba garderoba Jaskra a nie Geralta.

Przesadzasz, jest kilka fajnych, i to nawet z zestawów.
 
Jest nawet zbroja Nilfgaardzka :p Po prostu możemy ubrać niemalże wszystko. Szkoda, że choć to dobre, to w 90% let's playów będziemy widzieć Geralta w sukniach lub płytach. I kolczugach.
Chyba nie będę ulepszał zbroi :p

@Swooneb, zestawy widzieliśmy dwa, Koci i sukienkowy o nieznanej nazwie, pewnie Gryfi lub Niedźwiedzi(o ile REDzi dodali taką szkołę).
 
Dla mnie to pół biedy że dali takie zbroje. Przeraża mnie to, że przy takim wyborze nie ma prawie nic, co przypominałoby normalne zbroje z W1 / W2. Zamiast tego jest 10 rodzajów kolorowych strojów dla grajków weselnych.
 
Mówimy tak co materiał. W dodatku widoczne są dwa WIEDŹMIŃSKIE sety. Najlepszych ma być trzy. Nie wiem czy będą tylko trzy wiedźmińskie, czy więcej, ale nadzieja jest coraz mniejsza.

Zieleń oznacza, że to wiedźmińska zbroja, nie że są z zestawu. Niebieski oznacza mistrzowską przedmiot, a żółty magiczny.
 
View attachment 12303

Te są całkiem spoko.

@PATROL Chyba, że tak. Ale w każdym razie te zielone to zbroje wiedźmińskie więc pewnie nie są słabe.
 

Attachments

  • zbroje skórzane.png
    zbroje skórzane.png
    167.5 KB · Views: 48
Last edited:
Trzy z jednego zestawu, kociego, ta po lewej ma siarciście niebieski golf, druga od lewej jest całkiem spoko o czym już mówiłem, ale też ma ten niebieski akcent(wtf dlaczego?), ta w środku to zbroja taka sama jak mają żołnierze, np Ci czterej którzy są na screenie w Novigradzie z halabardami i otaczają stojącego tyłem Geralta, czyli w skrócie: same blachy. Druga od prawej, musiałbym zobaczyć na Geralcie. A ta od prawej, taka se, ale w porównaniu do innych dobra.
 
Aż strach pomyśleć w jakich wdziankach będą ludzie na YT grać. Potem każdy widz będzie Geralta kojarzył z takimi festyniarskimi wdziankami :p
 
A niech się ubiera jak chce, przecież to wiedźmin. Nikt nie będzie się otwarcie z niego naśmiewał, nie? Bronicie wolności wyboru, nawet głupiego w grze, a nie chcecie dać szansy Geraltowi latać w różowym kubraczku?
 
W wersji PL ma kilka innych wdzianek plus nowy set wiedźmiński w ekwipunku, który nie zapowiada się źle :)

@adventus, żeby pomykać w tej Kociej zbroi co se upatrzyłeś musisz wbić 14 level :p

E: Set który zauważyłem i napisałem o nim wyżej to set Gryfa. Może być fajny. W takim razie sukienka to prawie pewny set Niedźwiedzia jak niektórzy przypuszczali, no i nowa szkoła.

---------- Updated at 07:51 PM ----------

Info z portugalskiego trailera. Sukienkowa Zbroja to na 99,9% zbroja Niedźwiedzia, nazywa się Armadura Ursidea, a Urso to po portugalsku niedźwiedź. Jestem ciekaw gdzie będzie szkoła niedźwiedzia.
 
Last edited:
To, że te śmieszne wdzianka są możliwe do założenia to wcale nie znaczy, że to źle. Wręcz przeciwnie - dodaje realizmu. Co niby jest nie tak w tym, żeby od czasu do czasu założyć coś ładnego, a nie przychodzić w powiedzmy zbroi na jakieś poważne przyjęcie?
 
Top Bottom