Otwarty świat Wiedźmina w najnowszym zwiastunie!

+
Jeszcze mnie zastanowiła jedna kwestia. Obraz Ciri z czasów jak była dzieckiem. Czyżby to był jej portret? Takie przedstawienie tej postaci - smutna mina, okropny strój, tylko nas namawia by nie przekazywać jej Emhyrowi. W ogóle mi się to w fabule nie podoba. Jeśli tylko będzie możliwość, na pewno będę się trzymał z dala od niego, a już zwłaszcza Ciri.
 
Jeszcze mnie zastanowiła jedna kwestia. Obraz Ciri z czasów jak była dzieckiem. Czyżby to był jej portret? Takie przedstawienie tej postaci - smutna mina, okropny strój, tylko nas namawia by nie przekazywać jej Emhyrowi. W ogóle mi się to w fabule nie podoba. Jeśli tylko będzie możliwość, na pewno będę się trzymał z dala od niego, a już zwłaszcza Ciri.

Jak już piszesz o portrecie to wspomnij też o białych włosach :p
 
Ten polski dubbing wydaje mi się jakiś sztuczny, ale to przez to, że nasłuchałem się tego angielskiego badziewia. Pogram z godzinę to się przyzwyczają, tak sądzę.
 
Co jak co, ale w końcu dostaliśmy trailer na poziomie. Polski dubbing zdaje się ustępować angielskiemu. Całokształt prezentuje się okazale. Scena z jednorożcem... czyżby dziki seks z Yen? xD
 
Najbardziej znany krasnolud po cenzurze. ;)

View attachment 12317

Kolor dolnego napisu nie jest tak całkiem bez znaczenia... ;)
 

Attachments

  • Kielich 3.png
    Kielich 3.png
    331.5 KB · Views: 47
Polski dubbing jak najbardziej na plus tylko nasz wampir mógł być trochę bardziej wkurzony, że mu przeszkadzają. Najlepszy zwiastun :)
 
Tak VGX zjada wszystko ale tutaj przynajmniej mamy to czego realnie możemy się spodziewać w grze ;) Wolę takie coś niż coś czego nigdy nie nie będzie mi dane zobaczyć :)
 
Przy kwestii "a kogóż mogłem się spodziewać, jak nie wiedźmina" widać wyraźnie, że jest osobny polski lip-sync. To cieszy :)
 
Ech. Zapomniałem jeszcze o jednym. Niestety, ale chyba każdy kraj ma nieco inną wersję gry, niestety. Było to już widocznie po ekspresji wypowiedzi w poprzednim trailerze (tego wieśniaka co widział Gon). W angielskiej był przerażony, a w polskiej mówił teatralnie. W tym trailerze mamy tę samą sytuację w przypadku wampira. W angielskiej mówi "fuck off" z groźną miną i słyszalną złością, a w polskiej mówi jak jakiś nastolatek od niechcenia ;p Emocje powinny być w każdej wersji gry zagrane podobno, a tutaj się okazuje, że nie ma zgodności. Teraz pytanie która wersja będzie słuszniejsza w danych sytuacjach w grze. Zgaduje, że angielska.
 
Nie zgadzam się z Tobą :teeth:.

VGX dalej zjada wszystko (tesktury, oświetlenie, roślinność i to futro).


Puste słowa z Twojej strony, dawaj porównania screenshoty najlepsze sceny z obu materiałów. To wtedy porównamy oświetlenie, tekstury i tak dalej, bo mówić każdy może :).. Dla mnie nowy trailer wyciera VGX'em o podłoge. Te trailery z 2013 roku (Debut,VGX) miały wygląd typowego generycznego rpga z średniowiecza. Teraz mamy artystyczne cudo. Przewyższa też SOD'a choć tutaj juz taki pewny nie jestem, musiałbym jakieś porównania porobić. :)
 
Top Bottom