Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
@raison d'etre
Jestem Tobą skrajnie zmęczony
Ja tam lubię sobię poczytać narzekania raisona, przynajmniej zawsze jest to krytyka konstruktywna, zawsze wyłapie jakieś błędy i może czasem wygląda że robisz to raison na siłę to i tak ciesze się, że nie wszyscy popadają w "spazmy rozkoszy" i zachowują chłodny umysł.
Ale nie żebym ja też myślał tak samo :D Ja niestety z tych spazmów spadłem z krzesła.
 
Problem w tym, że "dziecięciu ludzi" którzy piszą same pozytywy nie raz potrafili powiedzieć chociaż jedno dobre słowo. Oglądając trailer, powiedzieli - tutaj jest ekstra , tutaj super, ale to bym może poprawił.
Cały świat piszę, że dawno nie widział tak wspaniałego trailera jak ten dzisiejszy ( i potrafią wskazać rzeczy, które im nie pasują dodatkowo), natomiast Ty piszesz, że nic w tym trailerze Cię nie urzeka.
Forumowicze tutaj, czy na interze piszą, że np grafika jest gorsza, albo że walka nie wygląda tak jak chcieli, ale dopisują też, że za to potwory wyglądają fenomenalnie, albo system alchemii jest lepszy niż poprzednio. Ty natomiast piszesz: to źle, to jeszcze gorzej, a to już kompletnie leży.
I nie zrozum mnie źle raison. Ja nie wymuszam na Tobie, żebyś wszystko chwalił, albo żebyś nie pisał postów, skoro mają generalnie bardzo negatywny wydźwięk. Chodzi o to, że siejesz defetyzm.
Nawet najbardziej zgorzkniały, surowy fan jest w stanie zauważyć co zrobił CDP i podarować im to, że jakiś element nie wygląda tak jak na VGX albo SoD ( pomijając fakt, że nikt z nas nie widział gry na żywo, na ultra, w 4K, a tak pewnie były zgrywane te trailery).
---------- Zaktualizowano 18:04 ----------

Ja tam lubię sobię poczytać narzekania raisona, przynajmniej zawsze jest to krytyka konstruktywna, zawsze wyłapie jakieś błędy i może czasem wygląda że robisz to raison na siłę to i tak ciesze się, że nie wszyscy popadają w "spazmy rozkoszy" i zachowują chłodny umysł.
Ale nie żebym ja też myślał tak samo :D Ja niestety z tych spazmów spadłem z krzesła.

Nie mam nic do wyłapywania błędów ( przecież głównie tym właśnie to forum żyje) z większym przemyśleniem. Gdyby CDP zrobił grę, która spotkałaby się z oczekiwaniami raisona czekalibyśmy 10 lat , a CDP korzystałby z niewolników.
Aha...i wtedy raison by pisał, dlaczego premiera jest ogłoszona na 2025 rok...
 
Last edited:

Czy mi się wydaje, czy nasz mentor będzie poważniej ranny?

EDIT:
Albo nawet martwy. Triss płacze.
 

Attachments

  • Bez tytułu.jpg
    Bez tytułu.jpg
    63.6 KB · Views: 55
Swoją drogą, screen, kiedy Geralt trzyma Triss i ją całuje niebezpiecznie przypomina mi jakieś Simsy. :/

Mój wybór na 100% padnie na Yennefer. Nie dlatego, że nie lubię Triss, ale Yen wygląda kropka w kropkę jak moja dziewczyna, która by się obraziła, jakbym wybrał rudą. :D
 
Rozjaśnijcie sobie ekran, albo spójrzcie po prostu pod innym kątem. Ta osoba ma bardzo długą brodę, więc to nie Geralt ani nie Vesemir.
 
Nietrudno wywnioskować.
Zapewne Crach an Craite.

EDIT: Jednak trudno wywnioskować, mój błąd. :sofa:
 
Last edited:
Gdyby mnie trailer urzekł, to bym napisał, że mnie urzekł. Niektóre trailery redów mi się podobały, ten akurat niekoniecznie. Co zrobię, że mnie nie zachwyca? Wszystkich zachwyca, a mnie jakoś nie chce. Przeciez nie będę pisał kolejny raz o walce, fabule, modelach, dubbingu, nawiązaniach do sagi i paru innych rzeczach, o których się wypowiadałem z akceptacją mniejszą czy większą. Nie chce mi się do każdego posta dopisywać dla równowagi, że coś mi się podoba. I jestem tylko jeden, więc nie mogę jak użytkownicy z intera czy youtuba przedstawić wrażeń zbiorowego umysłu.
 
Last edited:
@Jonek52

Może Ci się nie podobać styl wypowiedzi innego forumowicza, ale oceny zachowaj dla siebie. Każdy ma prawo do wypowiadania się na forum (o ile robi to w granicach regulaminu). W razie "w" zawsze istnieje możliwość raportu. Proszę skupić się na temacie, offtopowe posty będą usuwane.
 
Bo Bonhart to by od razu chciał Wiedźminów mordować. A kysz, ty synu ty.

Kim jednak jest osóbka przy Tajemniczym Panie na łódce?

Scena z Geraltem i Triss akurat mi się podobała - w Wiedźminie też były szczęśliwe momenty, nie tylko szarość, brud i sukinkoctwo.
 
Otóż wygląda to klimatycznie, dajje nadzieje na to że zaoferuje ciekawą historię w przeciwieństwie to większości wydmuszek jakie ostatnio się serwuje.
To nie grafika i efekty technologiczne dają najwięcej frajdy w grze. Choć owszem dopełniają całości. Jednak pewne braki można wybaczyć o ile gra zaoferuje świetną fabułę poparta przyjemnym gameplayem.
To ludzie widzą patrząc na trailer nje cień za stogiem siana który niestety ukryła jedna z technologii bo był za daleko.
Trzeba to zrozumieć, choć odrovina konstruktywnej krytyki nie zaszkodzi. Tylko wszystko w granicach zdrowego rozsądku.
 
Prosiłem, żeby skupić się na temacie. Parę wpisów poleciało. Kolejne posty kontynuujące offtopowy wątek zostaną nagrodzone warnem.
 
Yennefer. Nie dlatego, że nie lubię Triss, ale Yen wygląda kropka w kropkę jak moja dziewczyna, która by się obraziła, jakbym wybrał rudą.

Problem zaczyna się wtedy kiedy u mnie Yen wygląda jak moja była dziewczyna, a i tak ją wybiorę w grze. :unsure:

@UP
Świetnie, odpowiadałem nie czytając następnej strony, wybaczcie.

Co do tematu, jestem pod wrażeniem nowego materiału i faktycznie jestem skłonny powiedzieć, że teraz wiedźmin artystycznie wygląda lepiej niż to całe VGX, które z resztą podobno wg wpisów od jakichś anonimów ledwo działało i oświetlenie nie współpracowało.
 
Last edited:
Kaer Morhen zgarnia dla mnie wszystko. Mam słabość do tego ujęcia.

---------- Zaktualizowano 20:22 ----------

Czy Geralt odbił dwie strzały jednocześnie, czy tylko mi się wydaję? Nie widać tego dokładnie.

---------- Zaktualizowano 20:25 ----------

Zarówno Biesowi jak i Leszemu zmieniono poroże na "łosiowe". Leszy akurat bardziej podobał się w jelenim wydaniu. Chyba, że to jedne z kilku wersji tych potwórów. Z
 
Top Bottom