Wiedźmin 3: potwory

+
Podobno jest kilka rodzai wiwern, było wspomniane przy okazji dyskusji o tej wiwernie królewskiej z PAX East. To pewnie jedna z nich.
 

Konie Przewalskiego potwierdzone ;)
https://www.google.pl/search?q=koń+...SnsAGK9IDgCw&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1920&bih=943
 
Ciekawe czy będzie je można oszołomić Axii i urządzić sobie przejażdżkę na jednym z nich,
 
Był w retrospekcjach w dwójce, wyglądał inaczej.
To akurat nie jest argument, w wielu przypadkach REDzi pozmieniali wyglądy bestii. I nie tylko potworów, ale także ludzi, miejsc, itp. itd. Poza tym gra a retrospekcje to co inne, o ile dobrze pamiętam to jakoweś zewnętrzne studio je robiło.
 
To akurat nie jest argument, w wielu przypadkach REDzi pozmieniali wyglądy bestii. I nie tylko potworów, ale także ludzi, miejsc, itp. itd. Poza tym gra a retrospekcje to co inne, o ile dobrze pamiętam to jakoweś zewnętrzne studio je robiło.
No ale dziwne by było jakby w jednej wizji Oszluzg był ptakowatym stworem, a potem w grze tego samego studia który stworzył grę z tą retrospekcją był gadem :p Na pewno REDzi mieli kontrolę nad tym jak były tworzone te retrospekcje.
 
No ale dziwne by było jakby w jednej wizji Oszluzg był ptakowatym stworem, a potem w grze tego samego studia który stworzył grę z tą retrospekcją był gadem
Cóż, niezbyt by się to jednak różniło od transformacji wywerny królewskiej która się dokonała od czasu jedynki :p
 
To mi się strasznie kojarzy z Gigantami w Skyrimie. Tamte również można było spotkać w podobnych lokacjach, i również miały swoje "zwierzątka"... z tym że nie koniki, tylko mamuty :p
 
Nom, Skyrimem zalatuje nieźle w tej ostatniej scenie. I te smoki czy cokolwiek to jest tak samo mi przypomniały te grę. Na szczęście cała reszta będzie inna :p
 
Szczerze to podobną scenę mogę uchwycić w swoim Skyrimie na sterydach, znaczy się, na 20 modach graficznych + ENB. W zasadzie identyczną, łącznie z gigantami i smokiem. Nawet wiem w jakiej lokacji, też takie małe ruiny wśród tundry, a w tle ośnieżone góry.
Jutro chyba udam się do Skyrimlandu z jakimś dobrym aparatem i napstrykam fotek :p
 
Top Bottom