Wiedźmin 3 - Wygląd Geralta

+
Pozwolisz, że ja :p Otóż dzięki różnym wersjom językowym wiemy już, jak wygląda cały set cechów Kota i Niedźwiedzia oraz dwa poziomy zbroi cechu Gryfa, pierwszy i drugi.

Zbroja Kota: lvl 1 2:34 w angielskim trailerze, bezrękawnik; lvl 2 można zobaczyć tylko na nagraniu kamerą z krótegoś handsonu, to skórzany bezrękawnik i niebieski golf pod nim; lvl 3 jest następny po lvl 1 w angielskim gameplayu; lvl 4 to zbroja w końcówce trailera Elder Blood.

Misia pokazywał kiedyś Rusitne i trafił, wszystkie tiery.
 
Last edited:
Ten niebieski kaftanik z białymi rękawkami co jest w inventory w prawym górnym rogu zdaje się, że był w W2, jak dodało się wszystkie itemy do karczmarza to można było go dostać.
 
A tutaj Geralt ma wzdęcia po obiadku :p
"Bohaterski truciciel z Hołopola zbliżył się, zdejmując baranią czapkę. Wyglądał przezabawnie, ustrojony w opięty na siermiędze staromodny półpancerz wyklepany zapewne jeszcze za panowania króla Sambuka."
 
@PATROL
Z tym Gryfem to jest nie tyle kwestia brzucha, co napierśnika.
Ogólnie rzecz biorąc jest w tym elemencie bardzo kiepsko, bo ze wszystkich pancerzy ujdzie Kot - ale tylko po reteksturze, jak dla mnie - i Niedźwiedź, ale wyłącznie do stopnia bez kolczugi. Najlepiej to w ogóle wygląda chyba pierwszy tier z gameplaya PAX. Mam nadzieję, że będzie się dało podmienić pliki, w W2 Bratobójce podmieniałem na Wiarołomce i było cacy.
 
Już to kiedyś zauważyłem, ale zapomniałem wspomnieć. Przegięcie z tymi przedramionami i dłońmi. Wiem że są rękawice, czasem grube, czasem podwójne, ale bez przesady. Dłonie są ogromne jak u Papaja :p
 
Wg mnie najlepsze licząc od lewej do prawej, a potem od góry do dołu to:
Nr. 1, 2, 3,
8,
12, 15.
Numer 3 wybrałem, bo wygląda całkiem nieźle w przypadku imprezek a'la Leuvaarden ;)
 
Te, w których Geralt wygląda w miarę szczupło, są w porządeczku, ale reszta to jakiś koksozord, tych nie ubiorę, nawet jak będą miały dobre statystyki.
 
skoro ta zbroja wilka jest charakterystyczna dla szkoly czemu tylko geralt w niej lata?

ogolnie moge zaakcpetowac te niewiedzminskie ok dla kaszuali rozumiem, kasa ma sie zgadzac ale to co zrobili z 4 setami wiedzminskimi to jakas kaszana, ujdzie tylko kilka z czego apgrejdowac nie mozna bo jeszcze helm i tarcze dodadza
 
Zastanawia mnie, czy będzie więcej kurtek wiedźmińskich. Może być więcej niż tylko po jednym zestawie na szkołę. No bo tak naprawdę mamy tutaj cztery zestawy dla Geralta, a reszta jest zdzierana z NPC. Coś tu nie gra.
 
Dobrze by było gdyby rynsztunków z danej szkoły wiedźmińskiej było po 3-4. I każda do apgrejdowania. Bo tak po jednej to troszkę biedą wieje. Jeszcze wyjdzie na to, że w W2 było więcej kurtek wiedźmińskich niż w W3.
 
Top Bottom