Świat w dodatkach

+
Świat w dodatkach

Tak w sumie doszedłem do wniosku, iż eksplorowalny świat w dodatkach zasługuje jednak na oddzielny temat od tego z głównej gry - o ile teraz jeszcze jakoś dałoby się prowadzić dyskusje na temat obu zagadnień w jednym temacie, o tyle po premierze zrobi się po prostu zamtuz. Jako że powstanie odrębnych tematów na temat przygód, postanowiłem wyjść przed szereg i założyć pierwszy.

Bez dalszych wstępów: ciekawią mnie tereny dostępne w drugim z zapowiedzianych rozszerzeń, czyli w "Krwi i Winie" (btw: "Wino i Krew" brzmi IMHO lepiej :p). Jak czytamy w opisie:
Krew i Wino to ponad dwudziestogodzinna historia osadzona w zupełnie nowym regionie świata Wiedźmina - Toussaint. W krainie nietkniętej wojną, gdzie atmosfera beztroski i hulanek jest jedynie przykrywką dla krwawego sekretu, Geraltowi przyjdzie stawić czoła złu, które jest w stanie zwalczyć tylko wiedźmin.

No i teraz zagwozdka: eksplorowalne będzie całe księstwo (skalowanie confirmed), czy tylko poszczególne, otwarte tereny (Beauclair z okolicami, Caed Myrkvid i Gorgona, sieć jaskiń pod Zurbarràn). Drugie rozwiązanie byłoby realistyczniejsze... jednak w pierwszym przypadku łatwo zamknąć lokacje, bo całe Toussaint jest otoczone łańcuchami górskimi, przełęczy jest tylko kilka.
 
Last edited:
Całe Toussaint to jest na mapie REDów ze trzy, cztery razy większe niż Velen :D Aż tak tego przeskalować nie mogą. No i na pewno nie będzie to tak duży teren jak Velen, więc okolice Beauclair lub innego miasta wchodzą w grę jak najbardziej.
 
Last edited:
Top Bottom