W2 Changelist:1 has stopped working

+
Status
Not open for further replies.
W2 Changelist:1 has stopped working

Witam. Ostatnio kupiłem nowego wiedźmna 2 edycję rozszerzoną. Gra zainstalowała się bez problemu zainsalowałem wszystkie patche łącznie z 3.4, po włączeniu launchera klika uruchom grę, pojawia się głowa wilka a po chwili wyskakuje błąd Changelist:1 has stopped working. 5 razy przeinsalowywałem wieśka, próbowałem nie pobierać najowszych patchy ale wtedy wyskakiwał błąd że wiedźmin przestał działać, próbowałem odpalać jako admin bezpośrednio z pliku witcher2.exe i dalaj to samo. Proszę o pomoc.
 
Hmm... miałem wczoraj to samo, ale nawet zwykła reinstalka z płyty pomogła. Nie wiem, czy to ma wpływ, ale wtedy folder miał polskie znaki, a teraz jest bez. Nie znam się, ale gra może ma problemy z ź dź, dż. A poza czemu zakładasz nowy wątek, skoro już został poruszony w temacie zbiorczym? A jednak NIE. Doszedłem do wniosku, że to się dzieje po patchu po 3.0. Nie wiem, co na to wpływa
 
Trybus said:
Witam. Ostatnio kupiłem nowego wiedźmna 2 edycję rozszerzoną. Gra zainstalowała się bez problemu zainsalowałem wszystkie patche łącznie z 3.4, po włączeniu launchera klika uruchom grę, pojawia się głowa wilka a po chwili wyskakuje błąd Changelist:1 has stopped working. 5 razy przeinsalowywałem wieśka, próbowałem nie pobierać najowszych patchy ale wtedy wyskakiwał błąd że wiedźmin przestał działać, próbowałem odpalać jako admin bezpośrednio z pliku witcher2.exe i dalaj to samo. Proszę o pomoc.
Już wcześniej napisałeś takiego samego posta, którego scaliłem tutaj.

Jeśli jeszcze raz zignorujesz Regulamin, dostaniesz warna.
Zamykam temat.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom